У День Святого Миколая обдарованим дітям і дітям пільгових категорій презентували новорічну виставу

19-12-2019

19 грудня,  у День Святого Миколая, обдарованим дітям і дітям пільгових категорій у міському Палаці культури презентували дитячу музичну віртуальну-новорічну історію «Новорічні пригоди в країні «Сновидіння».

На прем’єру запросили повну залу юних сєвєродончан. Цей захід став можливим завдяки Сєвєродонецькій міській раді. З нагоди свята у Палаці культури було весело та шумно – радісні емоції переповнювали малечу ще до початку заходу. Адже у глядацькій залі на них чекала справжня новорічна казка.

На свято з привітаннями завітала заступник міського голови Ірина Степаненко:

«Шановні діти та батьки, а також всі присутні на нашому святі! Мені дуже приємно бачити ваші усміхнені обличчя, бачити, які ви гарні. Я всіх вас вітаю з Днем Святого Миколая. Це – перше свято, а за ним піде Новий рік, Різдво – багато свят, які ми з вами будемо святкувати. Бажаю вам, щоб ви кожний рік, 19 грудня, отримували не тільки солодкі цукерки, а й посмішки своїх батьків, увагу своїх друзів, щоб ви були найщасливішими діточками в усьому світі. Передаю вам вітання від усього керівництва Сєвєродонецької міської ради, від депутатської групи «Сєвєродончани» та виконавчих органів міськради та бажаю вам щастя, здоров’я, щоб ви завжди були мужніми, сильними, сміливими, щоб над вами завжди було мирне небо. Це дуже важливо. Хай вам усім щастить!» - поздоровила Ірина Степаненко та подякувала колективам міського Палацу за докладені творчі зусилля.

Актори та колективи міського Палацу культури підготували для юного глядача цікаве театралізоване дійство. Діти поринули в атмосферу фантастичного світу новорічних пригод казкових персонажів: ялинки та символу року, котрі з мужністю пройшли всі випробування, щоб нарешті зрозуміти: головне - не бажання бути краще за всіх, а мир, любов та взаєморозуміння навколо.

Потім з усміхненими обличчями, радісним настроєм школярі спостерігали за відкриттям казкового містечка, запаленням яскравих вогників ялинки та, затамувавши подих, - за лазерним світловим шоу, а потім з задоволенням взяли участь в ігровій програмі.

Під вечір на дітей чекала резиденція Святого Миколая та Санта Клауса, яка саме цього дня розпочала свою роботу у великому фоє Палацу. Кожен міг розказати про свої добрі вчинки, бажання і мрії та навіть зробити селфі. Поспілкуватись з Сантою можна до 26 грудня.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере