Команда сєвєродонецьких важкоатлетів – переможниця обласних змагань

19-12-2019

Важка атлетика - королева силових видів спорту. Тут немає місця компромісам і сумнівам, але є виклик і готовність зробити більше, ніж ви самі від себе очікували. Всього 2 снаряди, штанга і диск; всього 2 основних вправи, поштовх і ривок, дають кожному атлетові необмежений простір для розвитку.

14 грудня на спортивній базі КДЮСШ 2 відділу молоді та спорту Сєвєродонецької  міської ради відбувся Традиційний Кубок Луганської області з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 13 років, до 17 років, 2001р.н. та старші.

В чемпіонаті приймали участь понад 120 важкоатлетів з Новопскова, Петропавлівки, Сватового, Рубіжного, Кремінної, Луганського обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту та Сєвєродонецька.

Команду Сєвєродонецька представляли важкоатлети вагових категорій  45, 49, 55, 61, 67, 73, 81, 89 та +109 кілограмів.

У командному заліку серед 2001р.н. та старші вихованці КДЮСШ 2 стали переможцями, а серед юнаків до 17 років наша команда посіла третю сходинку.

В особистому заліку:

Іван Хохлов ( в/к 73кг), Олександр Фомічов (в/к +109кг), Бурячек (в/к 109кг), Максим Стужко (в/к73кг), Костянтин Ярьоменко (в/к89кг) вибороли золото Кубку.

Андрій Ковальов (в/к 61кг), Данило Кошевий (в/к67кг), Євген Граф (в/к 81кг), Давид Дікарєв (в/к 73кг), Сарік Мартіросян (в/к96кг), Юрій Кочетов (в/к +109кг), Олександр Давиденко (в/к55кг) стали срібними призерами.

Андрій Покотілов (в/к 61кг), Вадим Фабричний (в/к67кг) та Арсен Зражеський (в/к81кг) стали бронзовими призерами.

Переможці та призери Кубку були нагороджені медалями і грамотами. Команди, які посіли призові місця, - обласними відзнаками.

Всі учасники змагань отримали солодкі новорічні подарунки від Федерації важкої атлетики в Луганській області.

Спортсменів підготували тренери-викладачі Андрій Кравець та Микола Воденіков.

Сєвєродонецька міська рада вітає спортсменів з нагородами!