Ви тут:

Слава професії медика, слава!

14-06-2019
Категорія: 

14 червня Сєвєродонецьк вітав медичних працівників з їхнім професійним святом. Святкові урочистості проходили в міському Палаці культури.

Почесними гостями на святі були депутати Сєвєродонецької міської ради Ігор та Олена Буткови, Роман Водяник, Андрій Гавриленко, Тетяна Грачова, заступники міського голови Ірина Степаненко та Григорій Пригеба, член виконкому міськради Галина Слупська, голова Луганської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України Галина Григоренко та заслужений лікар України Тетяна Рабулець.

Заступник міського голови Ірина Степаненко звернулася до присутніх: «Шановні друзі! Вітаю вас від Сєвєродонецької міської ради та від усіх наших однодумці. Ми вітаємо вас усіх з вашим професійним святом. Завжди дуже важливим для кожного з людей було його здоров’я. Лікарів шанували з давних давен. Нехай сторицею до вас повертається та доброта, яку ви даруєте людям. Нехай завжди у ваших оселях буде достаток, а над вами завжди буде мирне небо! Зі святом!»

Начальник Управління охорони здоров’я міськради Світлана Шведова також привітала колег: «Дорогі медичні працівники, це ваше свято! Ви ті, хто самовіддано рятуєте наше життя. Хочу вам побажати спокійних робочих змін, терплячих пацієнтів, міцних нервів та сімейного благополуччя. Спасибі вам за вашу роботу та благородну працю. Зі святом вас!»

Голова постійної депутатської комісії з питань планування бюджету та фінансів Ігор Бутков поздоровив медпрацівників: «Дорогі друзі, земляки! Я радий і гордий, що від імені Сєвєродонецької міської ради, від імені нашого депутатського корпусу, можу привітати вас з цим прекрасним святом. Коли нам важко - ви нам допомагаєте. Я радий, що коли нам вдається допомогти вам і ми це завжди для вас робимо. У міській раді ви в пріоритеті. При розгляді міського бюджету на першому місці завжди медицина. Якщо ви будете нам підказувати, що вам потрібно, ми завжди підемо вам на зустріч. Зі святом вас дорогі наші медики».

«Зі святом вас, ВЕЛИКІ ЛЮДИ! Ніяких слів не вистачить для того, щоб висловити все те, що я протягом всього свого життя відчувала до служителів медицини. Ви саме ті люди, які йдуть у цю сферу за покликанням. Інакше неможливо. Бажаю вам здоров'я, щастя! Бажаю вам зберегти в серцях той вогонь, ту доброту до людей, яка у вас завжди є. Всього вам найкращого. Ми вас любимо. Ми вас дуже цінуємо. Звертайтеся до нас, ми завжди вам допоможемо!», - привітала винуватців свята голова постійної депутатської комісії з питань будівництва, архітектури, земельних відносин, охорони навколишнього середовища та розвитку селищ Олена Буткова.

Слід зазначити, що завдяки сєвєродонецьким медикам за 2018 рік відбулось 872 пологів, у стаціонарах проліковано 20 694 осіб, прооперовано 6147 хворих, відвідало амбулаторій 242855 осіб. Станом на 04.06.2019 р - заключено 82400 декларацій. 

Після щирих слів поздоровлень, привітань та побажань почесні гості за багаторічну самовіддану і сумлінну працю, високі показники в роботі та з нагоди Дня медичного працівника вручили грамоти та цінні подарунки від виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради:

- Рухло Ользі Сергіївні, сестрі медичний кабінету функціональної діагностики;

- Білоконь Раїсі Миколаївні, старшій сестрі медичній відділення профілактики;

- Сугак Ігорю Миколайовичу, лікарю - хірургу відділення з наданням цілодобової невідкладної екстреної медичної допомоги;

- Крайдману Михайлу Натановичу, лікарю - психіатру психіатричного відділення;

- Носачовій Вірі Іванівні, акушерці відділення патології вагітних;

- Пономарьову Сергію Васильовичу, лікарю - хірургу відділення анестезіології, планової та екстреної хірургії;

- Калугіній Ірині Володимирівні, лікарю - лаборанту клініко-діагностичного відділу екстрених лабораторних досліджень клініко-діагностичної лабораторії;

- Калиновській Тетяні Леонідівні, сестрі медичній стаціонару терапевтичного відділення.

Отримали грамоти та цінні подарунки і лікар загальної практики - сімейний лікар амбулаторії № 2 Столяревська Тетяна Валентинівна та старша сестра медична реєстратури Моісєєва Оксана Вікторівна Комунального некомерційного підприємства (КНП) «Сєвєродонецький центр первинної медико-санітарної допомоги», Трунов Сергій Леонідович - лікар - стоматолог - ортопед КНП «Міська стоматологічна поліклініка» та працівники КНП «Консультативно-діагностичний центр:

- Антонова Зоя Миколаївна, сестра медична кабінету “Довіра” консультативно-діагностичного відділення № 1;

- Резніченко Лілія Олександрівна, сестра медична денного соматичного стаціонару консультативно-діагностичного відділення № 2;

- Мельник Лідія Григорівна, лікар - хірург дитячого консультативно-діагностичного відділення № 3;

- Новосельцев Володимир Олександрович, лікар - онколог консультативно-діагностичного відділення № 1.

Начальник управління охорони здоров’я Сєвєродонецької міської ради Світлана Шведова разом із головою Луганської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України Галиною Григоренко привітали працівників лікувально-профілактичних закладів м. Сєвєродонецька та за багаторічну сумлінну працю і високий професіоналізм, відданість справі охорони здоров'я, й з нагоди святкування Дня медичного працівника нагородили Почесними грамотами комунальної установи «Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня» та преміями:

- Чернобровкіну Наталію Миколаївну – сестра медична з фізіотерапії фізіотерапевтичного відділення;

- Таргонську Любов Михайлівну – сестру медичну стаціонару відділення з надання цілодобової невідкладної екстреної медичної допомоги;

- Ткаченко Аліну Сергіївну – сестру медичну стаціонару відділення гнійної хірургії;

- Чимирук Лідію Вікторівну - сестру медичну стаціонару травматологічного відділення;

- Фоменко Євгенію Петрівну – лікаря-неонатолога відділення інтенсивної терапії новонароджених;

- Рибку Юлію Сергіївну - сестру медичну стаціонару неврологічного відділення;

- Кожушок Оксану Євстафіївну – лікаря-анестезіолога пологового відділення;

- Головненко Катерину Григорівну – сестру медичну денного хірургічного стаціонару;

- Чуванову Катерину Олександрівну - сестру медичну стаціонару педіатричного відділення;

- Степаненко Світлану Анатоліївну – реєстратора медичного жіночої консультації №2;

- Рубіжанського Миколу Семеновича – лікаря з ультразвукової діагностики рентгенологічного відділення;

- Кузенну Оксану Володимирівну – сестру медичну операційну відділення анестезіології, планової та екстреної хірургії;

- Колесникову Ольгу Валеріївну - сестру медичну стаціонару урологічного відділення;

- Богуславського Юрія Володимировича – лікаря-нейрохірурга травматологічного відділення;

- Малінську Ірину Валеріївну – лікаря-кардіолога денного соматичного стаціонару;

- Крупенко Катерину Андріївну – лікаря-рентгенолога рентгенологічного відділення.

А за високі якісні показники в роботі, бездоганну працю та з нагоди Дня медичного працівника» нагородили Почесними грамотами КНП «Консультативно-діагностичний центр» наступних працівників:

- Зінченко Валентину Вікторівну – молодшу медсестру консультативно – діагностичного відділення №1;

- Водолуцьку Гельєзем Нязіфівну – сестру медичну консультативно – діагностичного відділення №2;

- Усачову Ганну Іванівну – сестру медичну консультативно – діагностичного відділення №3;

Крім того, на честь святкування Дня медичного працівника, за багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм, відданість справі охорони здоров'я» нагороджено Грамотами КНП «Сєвєродонецький центр первинної медико-санітарної допомоги» наступних співробітників:

- Сємікіну Олену Олександрівну - лікаря загальної практики-сімейного лікаря амбулаторії №1;

- Комову Марину Володимирівну - сестру медичну загальної практики – сімейна медицина амбулаторії №1;

- Волкову Юлію Миколаївну – сестру медичну загальної практики – сімейна медицина амбулаторії №1;

- Литвиненко Вікторію Вікторівну – старшу сестру медичну амбулаторії №2;

- Назарову Тетяну Миколаївну – старшу сестру медичну амбулаторного відділення №1 амбулаторії №2;

- Сафонову Валерію Вікторівну - лікаря загальної практики - сімейного лікаря амбулаторії №3;

- Скляренко Світлану Віталіївну - лікаря загальної практики - сімейного лікаря амбулаторії №3;

- Кошкіну Тетяну Миколаївну - сестру медичну загальної практики – сімейна медицина амбулаторії №3;

- Ачкасову Ларису Михайлівну – молодшу медичну сестру (санітарку-прибиральницю) амбулаторії №3;

- Ісаєву Анну Юріївну – техніка з системного адміністрування;

- Мілько Крістіну Олександрівну – реєстратора медичного;

- Гончаренко Яну Олегівну – бухгалтера.

За зразкове виконання працівників службових обов’язків, сумлінність і відповідальність з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника» нагороджено Почесними грамотами КНП «Міська стоматологічна поліклініка»:

- Балабана Олександра Олександровича - завідуючого відділенням хірургічної стоматології, лікаря-стоматолога-хірурга;

- Караваєва Сергія Олександровича - лікаря-стоматолога відділення хірургічної стоматології;

- Лисака Сергія Володимировича - лікаря-стоматолога ортопедичного відділення.

Святкову атмосферу для медичних працівників з нагоди їхнього професійного свята створювали артисти Сєвєродонецького міського Палацу культури (директор Олена Гринько). Глядачам представлені хореографічні композиції «Світло життя» та «Добрий настрій» (за участі зразкового ансамблю естрадного танцю «Талісман», кер. Наталія Караченцева) та хореографічна замальовка «Окрилена душа», яку виконав колектив сучасної хореографії «ДКdance» (кер. Яна Кормило).

Зворушливою була музично-поетична композиція «Сторінка пам’яті», під час якої присутні на великому екрані могли передивитися світлини минулих років та згадати своїх друзів, товаришів, колег, які залишили цей світ.

Медичні працівники також приготували свою творчу програму та показали концертний блок команди відділення інтенсивної терапії загального профілю та екстракорпоральної детоксикації та відділення анестезіології, планової та екстреної хірургії «Знову разом».

Медична сестра відділення інтенсивної терапії загального профілю та екстракорпоральної детоксикації  Наталія Іллінська виконала пісню «Мій любий».

Збірна команда медичних працівників міста показала глядачам шарж «На прийомі».

Медичний працівник КНП «Консультативно-діагностичний центр» Микола Петраков виконав для колег гуморески «Про життя», «Про кохання», «Про медиків».

Команда акушерів-гінекологів комунального закладу «Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня глядачам творчий номер «Пульс серця».

А фінальну пісню «Я люблю тебе, життя!» виконали всі учасники концертної програми.

 

Відео по темі: Святкування Дня медичного працівника у Сєвєродонецьку

 

 

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Рейтинг: 
Голосов пока нет
5512
0