Юрій Бойко зустрівся з керівництвом та депутатами Сєвєродонецької міської ради

14-06-2019

12 червня народний депутат України, співголова політичної партії "Опозиційна платформа - За життя" Юрій Бойко разом з народним депутатом України Сергієм Дунаєвим на запрошення голови постійної депутатської комісії з питань планування бюджету та фінансів Ігоря Буткова провели зустріч з керівництвом та депутатами Сєвєродонецької міської ради.

Юрій Бойко подякував присутніх за підтримку на президентських виборах та зазначив, що за останні півроку завдяки роботі нової команди різко покращився стан Сєвєродонецька: «Раніше, рік тому, в’їжджаючи в місто, у мене стискалося серце. І я часто порівнював Сєвєродонецьк з Миколаєвом та Херсоном - де відбувається бардак та плутанина… А сьогодні, коли я проїхав Сєвєродонецьк, позитивні зміни мене вразили. Ви просто молодці. За останні півроку ви - міське керівництво та депутати – провели велику роботу. Реально стало краще».

Народний депутат України Юрій Бойко наголосив: «Сьогодні першочергове питання – запуск Сєвєродонецького АЗОТу. І не випадково ми їздили в Москву, бо розуміємо, що якщо не буде доступного газу – всі наші хімкомбінати перетворяться у металолом, а для нашого міста це небезпечно. Ми попередньо домовилися, що ціна на газ буде не більше 150 $, що дозволить працювати хімкомбінату».

В українських хімічних підприємств, а особливо у сєвєродонецького АЗОТу - великий потенціал для забезпечення продукцією як власних споживачів, так і для виходу на зовнішній ринок, тому вони повинні бути конкурентоспроможними. А це, в свою чергу, дасть можливість створити нові робочі місця, підвищити рівень життя населення та збільшити надходження до місцевих бюджетів.

Але це не можливо при існуючих цінах на природній газ, який використовується на АЗОТі для виробництва добрив та інших хімічних речовин, так необхідних для сільського господарства та промисловості не тільки України, а й інших країн.

Народний депутат України Юрій Бойко підкреслив, що потрібна грамотна політика держави, яка передбачає створення умов для розвитку хімічної галузі, відновлення підприємств, збільшення кількості робочих місць, залучення національних та іноземних інвесторів.

Залишилося критично мало часу для того, щоб вирішити доленосні питання для української економіки - по транзиту газу і отримання його за конкурентними цінами. Нові домовленості щодо транзиту дозволять завантажити українську ГТС і забезпечити стабільну роботу газової галузі.

Також Юрій Анатолійович пообіцяв вирішити через Водоканал питання щодо наповнення водою у літні спекотні місяці сєвєродонецьких озер Паркове та Чисте та взяти на контроль питання можливого порушення екологічних норм та законність будівництва асфальтобетонного заводу у селищі Воєводівка.

Крім того, Юрій Бойко зазначив, що він особисто та народні депутати України від політичної партії "Опозиційна платформа - За життя" будуть приділяти особливу увагу питанню передачі ТЕЦ у власність територіальної громади Сєвєродонецька. У підприємства значна заборгованість і вона не повинна лягти непосильним тягарем на місто. Борги ТЕЦ потрібно списати у разі її передачі Сєвєродонецьку. Також підприємство потребує значної модернізації. В Луганській області найвища ціна на електроенергію в Україні. Суттєва модернізація підприємства дозволить виробляти електроенергію за нижчою ціною. А це надасть можливість використовувати її на таких комунальних підприємствах, як Сєвєродонецьке тролейбусне управління, СТКЕ, СКС та ліквідувати залежність від такого монополіста, як Луганське енергетичне об’єднання, яке неодноразово, незважаючи на гарантії міської влади та домовленості, зупиняло поставки електроенергії важливим для життєдіяльності міста підприємствам.

Щодо загальнодержавних питань співголова політичної партії "Опозиційна платформа - За життя" Юрій Бойко наголосив, що Україні потрібен мир. Війну потрібно припинити через прямі переговори - необхідно домовлятися з бойовиками та Російською Федерацією, повернути військовополонених, зупинити вбивства та повернути територію і людей.

Відповідаючи на запитання депутатів міськради щодо можливої коаліції політичних партій "Опозиційна платформа - За життя" та «Слуга народу» після позачергових виборів до Верховної Ради України Юрій Бойко зазначив, що об’єднання можливе тоді, якщо пропрезидентська партія підтримає їхні позиції по припиненню війни, відновленню відносин з РФ, створенню нових робочих місць та зниженню тарифів.

На завершення спілкування народний депутат України Юрій Бойко звернувся до голови постійної депутатської комісії з питань планування бюджету та фінансів Ігоря Буткова, керівництва та депутатів Сєвєродонецької міської ради: «Спасибі вам за зустріч, та спасибі за те, що тримаєте місто!»