Сєвєродонецький виконком у першому півріччі 2019 року було визнано найкращим в Луганській області

23-09-2019

Департамент економічного розвитку, зовнішньоекономічної діяльності та туризму Луганської облдержадміністрації оцінив діяльність виконавчих комітетів міст обласного підпорядкування та райдержадміністрацій Луганської області за січень-червень 2019 року.

Оцінка проводилася за 17 показниками, які характеризують ситуацію в 5 напрямках в різних сферах соціально-економічного розвитку територій (економічна ефективність, фінансова самодостатність, ефективність ринку праці, соціальний захист і безпеку, розвиток інфраструктури і якість навколишнього середовища, відновлювальна енергетика та енергоефективність).

Лідером серед міст був визнаний виконавчий комітет Сєвєродонецької міської ради, серед районів - виконавчий комітет Новоайдарської райдержадміністрації.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Средняя: 5 (4 оценок)