У Сєвєродонецьку міськраду внесено питання про прийом медсестер в штат шкіл

25-09-2019

Проект рішення «Про організацію ефективного медичного обслуговування в загальноосвітніх закладах Сєвєродонецької міської ради» внесла в Сєвєродонецьку міську раду депутат Ганна Чмирева, він опублікований на офіційному сайті міськради.

Згідно цього проекту, відділ освіти міськради та директори шкіл повинні з 1 жовтня ввести в штат шкіл посаду «медсестра», а відділ освіти подати в фінуправління міськради бюджетний запит для фінансування витрат на зарплати медсестрам. У свою чергу відділ освіти повинен підготувати проект рішення про внесення змін до бюджету Сєвєродонецька 2019 року і внести його на розгляд виконавчого комітету.

Саме такий підхід був схвалений на останньому засіданні контрольної депутатської комісії, створеної для підготовки пропозицій з питання медсестер в школах.

Средняя: 5 (3 оценок)