Сєвєродонецький спортсмен-скелелаз чемпіон України Марк Шутько отримуватиме обласну стипендію

04-02-2023

Чемпіону України - скелелазу ]]>КДЮСШ 1 м.Сєвєродонецьк Луганської області]]> Марку Шутьку розпорядженням голови Луганської обласної державної адміністрації Сергієм Гайдаєм призначена стипендія у першому півріччі 2023 року - як перспективному спортсмену з олімпійського виду спорту.

Підстава для призначення - І місце на Чемпіонаті України зі скелелазіння у грудні 2022 року:

З 6 по 11 грудня у Києві проходив Чемпіонат України зі скелелазання (14-17 років), вид програми - болдерінг.

За результатами змагань Шутько Марк посів І місце та став чемпіоном України - молодь група "А" (16-17 років), а команда Луганської області увійшла в трійку переможців.

Займається із сєвєродонецьким  перспективним скелелазом тренер КДЮСШ 1 Максим Павлієнко.

Вітаємо Марка Шутька, його Тренера Максима Павлієнка та керівництво і колектив сєвєродонецької КДЮСШ 1 з підтвердженням їхньої майстерності та досягнень на обласному рівні!

Матеріали по темі:

]]>Вихованці КДЮСШ 1 м.Сєвєродонецьк у складі збірної команди Луганської області вибороли низку нагород та підняли її на п'єдестал переможців]]>

]]>Шутько Марк - І місце, Пащук Святослав - ІІ місце, Пащук Ярослава - ІV місце: прекрасні результати сєвєродонецьких скелелазів на Чемпіонаті України]]>

]]>Сєвєродонецькі скелелази змагаються за першість на Чемпіонаті України в Києві]]>

]]>Скелелаз із Сєвєродонецька Марк Шутько посів І місце на міжнародних змаганнях "Болдер фестиваль" м.Turnhout (Бельгія)]]>