Вихованці КДЮСШ 1 м.Сєвєродонецьк знову серед переможців

13-12-2022

Вихованці сєвєродонецької ]]>КДЮСШ 1]]> продовжують досягати високих результатів та виборювати перемоги і нагороди на спортивних заходах.

Так, Марк Шутько 11 грудня виборов "золото" та І місце на Чемпіонаті України зі скелелазіння у виді "Двоборство", молодь група"А" (16-17років). Тренер: Максим Павлієнко.

А Пащук Святослав на цьому Чемпіонаті 11 грудня зайняв ІІ місце та отримав "срібло" у виді "Двоборство", вікова категорія "Юнаки" (12-13років). Тренер: Юлія Радіонова.

Юний сєвєродонецький тенісист Арсеній Пінчук посів ІІ місце в тенісному турнірі SMASH KIDS 100 BOYS, який відбувся 10-11 грудня у Києві. Тренер: Максим Сєвєрченко.

Щиро вітаємо спортсменів, тренерів та керівництво ]]>КДЮСШ 1 м.Сєвєродонецьк Луганської області]]> з високими результатами, нагородами та перемогами!