Шутько Марк - І місце, Пащук Святослав - ІІ місце, Пащук Ярослава - ІV місце: прекрасні результати сєвєродонецьких скелелазів на Чемпіонаті України

11-12-2022

З 6 по 11 грудня у Києві проходить Чемпіонат України зі скелелазання (14-17 років), вид програми - болдерінг.

В ньому прийняли участь вихованці ]]>КДЮСШ 1 м.Сєвєродонецьк Луганської області]]>.

За результатами змагань Шутько Марк посів І місце та став чемпіоном України - молодь група "А" (16-17 років).

Підготував сєвєродонецького чемпіона України тренер КДЮСШ 1 Павлієнко Максим.

Пащук Святослав виборов ІІ місце у віковій категорії "Юнаки" (12-13років).

Тренер: Юлія Радіонова.

Пащук Ярослава посіла ІV місце у віковій категорії група "В" (молодь 14-15 років).

Тренер: Павлієнко Максим.

Вітаємо Шутька Марка з І місцем та званням Чемпіон України! Вітаємо Пащука Святослава зі сріблом та ІІ місцем! Вітаємо Пащук Ярославу з ІV місцем!

Дякуємо керівництву і тренерському колективу сєвєродонецької КДЮСШ 1 за високу підготовку спортсменів!

Средняя: 5 (2 оценок)