Ви тут:

Сєвєродончани, кікбоксинг та Будинок Бойових Мистецтв

27-03-2019
Категорія: 

Кікбоксинг знову в моді. Цей вид спорту дуже популярний в Україні та набуває статусу модного, цікавого. Тренування кікбоксера - це не «відбиття мізків руками і ногами», як дехто думає. Тренування кікбоксера - це захоплююче, цікаве заняття з користю для організму, і не тільки. Змагання з кікбоксингу завжди проходять видовищно і збирають багато спортсменів, а ще більше глядачів.

Мало хто знає, що одним з перших чемпіонів світу з кікбоксингу в історії незалежної України був Віталій Кличко. Саме заняття кікбоксингом дали йому необхідну платформу, і проклали шлях до подальших успіхів у професійному боксі. Та ж історія і з Денисом Берінчиком - срібним призером Олімпійських Ігор та Чемпіонату світу. У статусі кікбоксера, киянин виконав норматив майстра спорту. І лише потім, після виступів у кікбоксингу, він перейшов в олімпійський бокс та став тим, ким є сьогодні.

Як ми вже писали раніше, 22-23 березня в Сєвєродонецьку пройшов Відкритий чемпіонат Луганської області з кікбоксінгу WAKO у розділі ЛОУ-КІК. У місті це досить популярний вид спорту, особливо серед молоді та підлітків – бо кожен юнак мріє бути сильним, спритним та мужнім, а заняття таким контактним видом спорту як кікбоксінг наразі дає цю мрію реалізувати. Хоча є і дівчата, яким до вподоби заняття кікбоксингом.

Ініціатором проведення змагання виступила Федерація кікбоксінгу України WAKO в Луганській області, у якої нещодавно з’явилося нове керівництво. Тепер працюють з новими силами та цілями.

Позмагатися в силі та витривалості зібралося понад сотню спортсменів із Сєвєродонецька, Рубіжного, Лисичанська, Сватового та Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка, які змагалися в різних вікових (від 9 до 18 років) та вагових категоріях.

По завершенню заходу спортсмени були відзначені грамотами та кубками, а також призами від обласної федерації кікбоксингу WAKO.

За результатами двох змагальних днів, в особистій першості чемпіонство вибороли: вагова категорія +32 кг – Владислав Слюсаренко; в/к +42 кг – Радомир Новодран; в/к +40 кг – Дар’я Щербина; в/к +71 кг – Костянтин Колтак; в/к + 60 кг – Юрій Богородченко; в/к +45 кг – Іван Уваров; в/к + 68 кг – Сергій Кузнецов; в/к +68 кг – Володимир Хурт; в/к +63 кг – Олександр Васильєв; в/к +54 кг – Іван Терещенко; в/к  +54 кг – Владислав Кривобок; в/к +57 кг – Артур Грецький; в/к +60 кг – Дмитро Троценко; в/к +40 кг – Михайло Кузнецов; в/к +34 кг – Самаров Данило; в/к +61 кг – Тарас Губаренко; в/к +32 кг – Павло Костюк; в/к +53 кг – Олескандр Євко; в/к 32 +кг – Марк Сербка; в/к 28+ кг – Тихон Логачьов; в/к  36+кг – Артем Дмитрієв; в/к 34+кг – Лілія Крайнова; в/к 23 кг – Микита Пасечник; в/к  53 кг – Юрій Рибін; в/к  41+кг – Данило Пивоваров; в/к 38+ кг – Данило Ануфрієв; в/к  40+ кг – Дмитро Трембак; в/к 48+ кг – Роман Філімонов.

У номінації «Кращий бій» перемогу присуджено Артуру Грецькому (тренер Юліан Андрієвський).

Крім того, хочемо ще раз привітати переможців у загальнокомандному заліку: кращими стали представники Сєвєродонецька – команда КДЮСШ №1, другу сходинку п’єдесталу посіли спортсмени з Рубіжанської ДЮСШ №1, на третьому місці кікбоксери із Сєвєродонецька – команда клубу «Фаворит», а приз глядацьких симпатій отримали спортсмени зі Сватового.

Такі обласні змагання вважає не тільки хорошою репетицією перед Всеукраїнськими та європейськими стартами, а й містком для згуртування колективів, збірної луганських спортсменів.

Почесний Президент Федерації кікбоксингу у Луганській області Леонід Березинський поділився своїми думками щодо розвитку у місті та області кікбоксінгу та перспективах його розвитку:

«Я зробив висновки по попереднім турнірам і тому у цьому році було прийняте рішення – проводимо перший обласний турнір, за результатами якого ми відберемо найкращих та найсильніших спортсменів, які поїдуть через місяць представляти Луганську область на чемпіонат України в місто Бровари. На жаль, у зв’язку з військовими діями наша область знаходиться в небезпечній зоні, але дивлячись на Донецьку область, яка досить активно займається розвитком кікбоксингу, приймає участь у всеукраїнських турнірах та показує високі результати, ми вирішили, що кікбоксери Луганської області повинні також гідно виступати на державному рівні.

Кікбоксинг має всі перспективи стати олімпійським видом спорту. Родоначальником кікбоксингу є Сполучені Штати Америки. Цей вид спорту зародився там. Його популярність та інтерес до нього зростає з кожним днем. У 2028 році Олімпійські Ігри приймають Сполучені Штати Америки. Так ось, вони вже подали заявку, де розглядається олімпійськими комітетами введення кікбоксингу в олімпійський вид спорту. Що це дає нам? Потрібно стимулювати наших бійців, підтримувати цей вид спорту, а також розвивати його, щоб ми, луганчани, пишалися представниками нашої області на переможних п’єдесталах Олімпійських Ігор. У нас є достатньо часу, щоб підготувати таких кандидатів, які приймуть участь в цих Олімпійських Іграх. Тому ми розпочинаємо цю роботу завчасно. Пройшло вже два роки, як я став сєвєродончанином, а Федерацію кікбоксингу у Луганській області очолив два місяці тому. За два роки я побачив, що в Луганській області, а особливо у Сєвєродонецьку є величезний потенціал для розвитку кікбоксінгу. Тому свої роботу я буду вибудовувати зі створення та організації Будинку Бойових Мистецтв. Нещодавно відбулася зустріч з депутатом міської ради Ігорем Бутковим, який також цілком підтримує ідею розвитку спорту, а в особливості - кікбоксингу, у Сєвєродонецьку. 

Наразі ми проводимо консультації щодо оренди будівлі «Самбо-80» (пр. Гвардійський 40-в) для розташування у ній Будинку Бойових Мистецтв, де зможуть займатися кікбоксери та спортсмени з інших бойових шкіл та напрямків. Плануємо, що там буде знаходитися і головний офіс Федерації кікбоксингу у Луганській області. Найближчим часом, з метою більш активної популяризації кікбоксингу, створимо власний сайт. Планів багато і завдяки підтримці міської влади ми зможемо їх реалізувати набагато швидше, а це відповідно надасть можливість гідно представляти Сєвєродонецьк по Україні та світу».

Леонід Березинський також акцентував увагу на важливості проведення подібних змагань, бо кращі кікбоксери за результатами чемпіонату будуть відібрані до складу збірної області, яка у квітні буде виступати на всеукраїнській першості.

 

Читайте також матеріали по темі:

Перемогою сєвєродончан завершився чемпіонат області з кікбоксінгу

Розпочався Відкритий чемпіонат області з кікбоксінгу WAKO​

 

 

Рейтинг: 
5
Средняя: 4.4 (7 оценок)
1270
0