Ви тут:

Перший фестиваль з хореографічного мистецтва "Трі_Де_Денс"

27-03-2019
Категорія: 

Напередодні святкування 85-ї річниці міста справжні фанати Сєвєродонецька зробили подарунок всім любителям танцю - фестиваль хореографічного мистецтва «Трі_Де_Денс».

На високому творчому рівні цієї суботи, 23 березня 2019 року, вперше у Сєвєродонецьку пройшов відкритий фестиваль хореографічного мистецтва "Трі_Де_Денс".

У Льодовому Палаці спорту свої таланти, вміння і здібності продемонстрували понад 50 молодіжних хореографічних колективів та танцювальних об’єднань молодих хореографів з Сєвєродонецька, Харкова, Краматорська, Святогірська, Привілля, Новодружевська, Рубіжного, Лисичанська, Старобільська та ін.

Артисти представили для гостей фестивалю номери за наступними конкурсними номінаціями:
- естрадний танець;
- сучасний танець;

- street dance show (техніка hip - hop, popping, locking, club dance, vogue);
- modern dance (модерн, джаз-модерн, сontemporary, afro - jazz);

- народний танець;
- східний танець;
-вільна танцювальна категорія;
- сучасний акробатичний танок.

Фестиваль проводився при підтримці Сєвєродонецької міської ради та провідних хореографів України, які увійшли до складу журі,

а саме: Галя Пєха (фіналіст шоу «Танцюють всі» – 4, «Танці з зірками» та «Танцюють всі! Повернення героїв»); Marty (суддя міжнародної категорії: BATTLE SKILLS HIP–HOPEDITION, Terra Dance Camp, «Терпсіхора» (Греція) та ін.); Martina (художній керівник студії танців «Stream of soul», фіналіст MEDITERRANEODANCE FESTIVAL (Італія), переможець DA SOULCHANG (Південна Корея).

Дійство розпочали володарі титула Гран-прі міжнародного фестивалю хореографічного мистецтва «Євро фест» (м. Львів) - переможці міжнародних і всеукраїнських конкурсів «Литвинов Денс», «Київстарс», «Територія ПА» і багато інших, колектив естрадного танцю «Тріумф» (м. Сєвєродонецьк), «Світ ельфів»;

неодноразовий переможець міжнародних та всеукраїнських фестивалів і конкурсів «Єврофест», «Київстарс», «Три кіта», «ДК_Денс» - колектив сучасного танцю «Деймос» з композицією «Стрітденс».

Привітали зі сцени та побажали лише перемоги усім танцювальним колективам організатори фестивалю "Трі_Де_Денс": в.о. міського голови Вячеслав Ткачук, заступник міського голови Ірина Степаненко, начальник відділу молоді та спорту Сєвєродонецької міської ради Віталій Невеселий, поважне журі фестивалю, керівник колективу сучасного танцю «Деймос» Самойленко Тетяна та керівник колективу естрадного танцю «Трiумф» Остапенко Анастасія.

"Шановні друзі, батьки, учасники, спасибі, що ви сьогодні приїхали до нашого міста! Я радий вітати вас у Сєвєродонецку, якому в цьому році виповнюється 85 років. І правда, ви сьогодні є початком майбутніх святкувань, сьогодні ви відкриваєте першу естафету. Учасникам бажаю перемог, нехай переможе найсильніший, сподіваюсь, що в майбутньому це наші чемпіони України і світу. І знайте, що в цьому місті на цій великій сцені для багатьох із вас це є перший старт у майбутнє.
Хочу сказати велике спасибі нашим організаторам - Тетяні Самойленко та Анастасії Остапенко. Я дійсно пишаюся тим, що такі люди є в нашому місті тому, що це і є та частина людей з найактивнішою життєвою позицією, які сприяють процвітанню нашого міста, становлення його краси і популярності за межами нашої області і України в новому форматі. Окремо висловлюю подяку начальнику відділу молоді та спорту Віталію Невеселому. 
Мало хто знає, що це чемпіон світу, Євразії з кікбоксингу та майстер спорту з  професійного боксу, привітаємо цю людину!» - зазначив Вячеслав Петрович, - «А зараз я передаю слово заступнику міського голови Ірині Степаненко».
«Шановні друзі, вітаю вас усіх зі святом, бажаю вам щастя, бажаю кожному з наших учасників, щоб сьогодні фортуна обов’язково вам посміхнулась. Нехай сьогоднішній наш день буде святом радості, святом танцю і музики. Бажаю усім успіху і хай вам щастить!», - звернулась до присутніх Ірина Вікторівна.
Співорганізатори фестивалю висловили подяку в. о. міського голови Вячеславу Петровичу Ткачуку

за підтримку молодіжної ініціативи щодо прагнення молоді до розвитку сучасних і традиційних танцювальних напрямів в Україні та сприянню позитивного іміджу Сєвєродонецька – молодіжного, культурного і гостинного міста!
Програма заходу складалась з двох відділень. Кожній композиції було присвоєно номер.

Перше відділення по традиції відкрили самі маленькі танцюристи категорії «БЕБІ» (до 6 років)

 

та «Ювенали» (7-9 років). А продовжило конкурсну програму друге відділення – це «Змішана категорія», «Ювенали- 2» (10-12 років), «Юніори» (13-15 років) та «Дорослі» (від 16 років).

Під час фестивалю учасники танцювальних колективів представили свої найкращі хореографічні композиції.

 

Усі присутні стали свідками батл-битв сучасних танців серед аматорів та професіоналів.

Приємно відзначити, що спільно з дітьми активну участь у фестивалі прийняли їх батьки та педагоги.

Також у рамках фестивалю проходили майстер класи в танцювальних напрямах: contemporary та hip – hop, кожному учаснику по закінченню майстер-класу вручали іменні сертифікати.

По закінченню фестивалю почесні гості висловили слова подяки усім учасникам і гостям заходу та вручили грамоти і цінні подарунки переможцям у кожній номінації.

«Багато хто з дітей вперше виходив на сцену, але вони справді показали найкраще, що вивчили. Відчувалося, що підтримують один одного і налаштовані на перемогу. Сьогоднішній фестиваль з танцювального мистецтва пройшов на найвищому рівні. Колективи з усієї області продемонстрували свій чудовий талант.

Хочу окремо відзначити команду зі Старобільска «PARADISE» за проявлену високу майстерність, професіональний хист та різноманітність хореографічної постановки», - поділився своїми враженнями від побачених виступів Вячеслав Ткачук.
Гран-прі відкритого фестивалю хореографічного мистецтва "Трі_Де_Денс" отримав танцювальний колектив «PARADISE» (м. Старобільск), як один з найкращих колективів, адже їх танці полонили серця усіх глядачів.

Дитячі очі світилися радістю, на личках учасників були щирі усмішки, а серця дорослих наповнювалися гордістю за таких талановитих дітей, за світле майбутнє нашої України.

Для них це стиль життя, захоплення, хобі. Юні учасники не уявляють свого життя без танцю, демонструючи вміння і талант гарно та ритмічно рухатись. Вони захоплені тим, чим займаються, насолоджуються кожною нотою мелодії, уважно і старанно виконують кожен рух.

 

Яскраві номери, прекрасні костюми і відкриті посмішки супроводжували фестиваль з самого початку і до кінця!

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міської ради 

Рейтинг: 
Голосов пока нет
961
0