Розпочався Відкритий чемпіонат області з кікбоксінгу WAKO

22-03-2019

22 березня на базі КДЮСШ-1 стартував Відкритий чемпіонат Луганської області з кікбоксінгу WAKO у розділі ЛОУ-КІК.

За інформацією Національної Федерації кікбоксингу України «WAKO», кікбоксинг WAKO – найпрестижніша версія кікбоксингу, в якій сім розділів: лоу-кік, К1, кік-лайт, фул-контакт, лайт контакт, музичні вправи, семі-контакт.

Організатором цих змагань стали Управління молоді та спорту ЛОДА, Федерація кікбоксінгу України WAKO в Луганській області, відділ молоді та спорту Сєвєродонецької міської ради.

Підвищити свою майстерність, виконати спортивні розряди та, насамперед, здобути результати з’їхались понад 100 спортсменів усіх вікових та вагових категорій з Рубіжного, Лисичанська та Сватового. Сєвєродонецьк представляють три команди: КДЮСШ-1, ЛУВД і Фаворит.

У відкритті змагань, які розпочалися парадом команд, взяли участь почесні гості.

Привітав кікбоксерів в.о. міського голови Сєвєродонецька Вячеслав Ткачук:

«Шановні друзі, спортсмени, організатори! Радий вітати вас у Сєвєродонецьку – місті, якому у цьому році виповнюється 85 років! Очевидно, що всі перемоги роблять внесок у наше місто, у розвиток спорту у нашому регіоні. Дякую всім, хто сприяє розвитку спорту у Луганській області, а особисто начальнику управління молоді та спорту ЛОДА Антону Волохову. Всім вам – перемог, гарного спарингу та удачі у змаганнях», - привітав Вячеслав Ткачук і побажав, щоб кікбоксинг якнайшвидше став олімпійським видом спорту та був представлений на Олімпійських іграх у 2020 році нашими вихованцями.

До спортсменів звернулись зі словами привітань начальник управління молоді та спорту ЛОДА Антон Волохов і президент федерації кікбоксінгу України WAKO в Луганській області Леонід Березинський, які зазначили, що дуже важливо, що на цих змаганнях присутні поважні гості, та побажали спортсменам вдалих поєдинків, перемог і достойних суперників.

Серед почесний гостей також були: начальник відділу молоді та спорту Віталій Невеселий, міський голова Лисичанська Сергій Шилін, депутат Сєвєродонецької міської ради Олена Ніжельська, представник БО БФ «Каритас» Олена Небеська.

Чемпіонат триватиме й завтра, 23 березня. По завершенню на чемпіонів і призерів чекає нагородження. А поки ж на ник чекає ринг, на якому за результатами двобою рефері оголосить найсильнішого у кожній віковій та ваговій категорії у найпрестижнішій версії кікбоксингу.

За результатами чемпіонату буде сформована збірна команда, яка через місяць представлятиме Луганську область на Чемпіонаті України.

Средняя: 5 (3 оценок)