Шановні рятівники та ветерани Державної служби з надзвичайних ситуацій!

16-09-2016

Вітаємо вас з професійним святом – Днем працівників цивільного захисту України!

Ваші мужність, героїзм і професійність може сповна оцінити лише той, хто отримав порятунок від працівників рятівної служби та неодноразово бачив дії цих мужніх людей під час стихії. Пожежі, повені, буревії не лише завдають руйнувань, але й загрожують безпеці людей. І тоді на захист стаєте ви – рятівники, доволі часто ризикуючи власним здоров’ям і життям. Та почасту лихо можна попередити й запобігти страшним наслідкам. Тож дякуємо працівникам ДСНС за значну профілактичну роботу серед жителів нашого міста та прилеглих до нього селищ.

Бажаємо вам, шановні рятівники та ветерани ДСНС, щоб у ваших родинах завжди панували затишок, здоров’я, любов та мир. Нехай же ваша самовіддана праця завжди буде прикладом служіння людині, її життю і безпеці.

Сєвєродонецька міська рада

Виконавчий комітет Сєвєродонецької міської ради