Робота Бюро правової допомоги

19-09-2016

Бюро безкоштовної правової допомоги наближує правову допомогу до громадян. Тут можна отримати не тільки усні консультації, але і певну допомогу в складанні документів, а також певним категоріям громадян отримати допомогу безкоштовного адвоката. Тепер людям з районів і міст не треба їхати в Сєвєродонецьк, а можна звернутись за правової допомогою за місцем проживання.

Як правило, місцева влада також бачить користь від відкриття бюро, тому ще це розвантажує державні органи від надання правової допомоги, що не є їх профільним завданням.

Наближення безоплатної правової допомоги має спонукати громадян до вирішення своїх проблем правовими механізмами.

ЗВЕРТАЙТЕСЬ!

Сєвєродонецький центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, який розташований в м. Сєвєродонецьк, вул. Гоголя, 24, 3-й поверх, відкрив свої підрозділи:

• Кремінське Бюро правової допомоги: м. Кремінна, площа Красна, 20, директор Жадан Зоя Михайлівна, тел. 23-118; 099-210-8355;
  • Рубіжанське Бюро правової допомоги: м. Рубіжне, вул. Володимирська, 2, директор Севост'янова Ольга Михайлівна, тел. 61-449, 099-571-9976;
  • Лисичанське Бюро правової допомоги: м. Лисичанськ, вул. Менделєєва, 53, в.о. директора Бобильова Аліна Вікторівна, тел.72-545;
  • Попаснянське Бюро правової допомоги: м. Попасна, вул. Миру, 2, директор Сушко Ірина Олексіївна, тел. 3-11-70;
  • Гірське Бюро правової допомоги: м. Гірське, вул. Центральна, 7, директор Гусєва Тетяна Вікторівна, тел. 050-168-44-36.

Средняя: 5 (2 оценок)