Обрано нового секретаря Сєвєродонецької міської ради

16-09-2016

14 вересня пройшло друге пленарне засідання 16-ої (чергової) сесії Сєвєродонецької міської ради VII скликання.

Депутати розглянули питання, які не встигли розглянути на попередньому засіданні. Але спочатку депутатських повноважень знов набув Зарецький Сергій Вікторович, обраний за списком партії «Наш Край» та позбавлений депутатства за постановою Територіальної виборчої комісії, яка визнала неможливим суміщення депутатських повноважень з перебуванням на посаді заступника міського голови. Сергій Вікторович в судовому порядку довів неправомірність цього рішення та  добився його скасування Вищим Адміністративним Судом.

Шляхом таємного голосування достроково припинено повноваження секретаря міськради Григорія Валентиновича Пригеби, у процедурі призначення якого Донецьким окружним адміністративним судом вбачаються порушення. Після прийняття відповідного рішення Григорій Валентинович подякував обранцям та колегам за плідну роботу під час свого перебування на посаді, а також висловив сподівання на подальшу співпрацю на користь Сєвєродонецька та його мешканців. «Перебуваючи на посаді секретаря міської ради мені було приємно працювати з такими професіоналами, як ви! Попереду в нас багато роботи. І тільки разом, об’єднавши зусилля, ми зможемо зробити життя в Сєвєродонецьку ще кращим!», – сказав Григорій Пригеба.

Також під час засідання обранці призначили на посаду секретаря міської ради депутата Ігоря Миколайовича Буткова, який в судовому порядку довів незаконність розпорядження міського голови Валентина Казакова про своє звільнення. Голосування за відповідний проект рішення також проходило шляхом таємного голосування. «Шановні депутати! Хочу по­дякувати вам за довіру! Впевнений, що я її виправдаю!», – звернувся до депутатів новообраний секретар міської ради Ігор Миколайович Бутков.

Останнім питанням депутати змінили штатний розпис виконавчих органів Сєвєродонецької міської ради.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради