Ви тут:

Роз’яснення стосовно інформації про те, що ресурс сєвєродонецького полігону начебто вичерпано

24-01-2020
Категорія: 

23 січня в кількох Інтернет-джерелах з’явилася інформація про те, що ресурс сєвєродонецького полігону ТПВ вичерпано, і що скоро сміття не буде куди вивозити. Маємо проінформувати, що відповідно до експертного висновку, який комунальне підприємство СКС отримало у результаті обстеження полігону в 2019 році, ресурс його не є вичерпаним. У той же час місто продовжує роботу щодо отримання додаткової земельної ділянки для розширення території цього полігону. Відповідні документи оформлені і знаходяться на розгляді в облдержадміністрації.

Зазначимо, що у 2019 році проведені значні роботи з вдосконалення матеріальної бази сєвєродонецького полігону. Тут було відновлене освітлення території – встановлені світильники та новий електрогенератор. Крім того, встановлені сонячні панелі з накопичувальним обладнанням, що дозволяє суттєво заощаджувати пальне.

У грудні на полігоні була змонтована вагова, яка буде введена в дію в січні-лютому цього року.

Що стосується сортування сміття, то така лінія в Сєвєродонецьку вже є – в одного з приватних підприємств. Залишилось вирішити організаційні питання щодо включення її в дію для сортування побутових твердих відходів, які збирає КП «СКС».

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (2 оценок)