Ви тут:

Делегація Школи гун-фу «Дракон і Тигр» - на святі Китайського Нового року

24-01-2020
Категорія: 

На запрошення Інституту Конфуція Київського національного лінгвістичного університету 21 січня 2020 року команда Міського клубу східних бойових та оздоровчих систем стала учасником Дня українсько-китайського культурного діалогу, який відбувся в Полтавській гімназії № 33.

Китайська делегація Інституту Конфуція Київського національного лінгвістичного університету на чолі з директором - доктором політичних наук, професором Ши Яцзюнь - організувала для учнів гімназії майстер-класи з каліграфії, образотворчого мистецтва та гала-програму, присвячену святу Китайського Нового року.

Спортсмени з Сєвєродонецька, які тренуються під керівництвом Заслуженого тренера України з кікбоксингу Андрія Сербіна, входять до складу Національної збірної України з кікбоксингу ISKA та дистанційно вивчають китайську мову в Інституті Конфуція, продемонстрували гостям свята китайське бойове мистецтво Школи гун-фу «Дракон і Тигр».

Свято залишило у сєвєродонецьких спортсменів незабутнє враження, а їх показовий виступ отримав найвищу оцінку не тільки більш ніж двохсот глядачів, а й китайських фахівців.
 

На фото: команда спортсменів Школи гун-фу «Дракон і Тигр» з Сєвєродонецька разом з їх викладачем китайської мови Лі Лаоші і директором Інституту Конфуція, доктором політичних наук, професором Ши Яцзюнь

 

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (1 оценка)