Ви тут:

Ранок Сєвєродонецька 11.12.2019

11-12-2019
Категорія: 

Комунальне господарство міста працює у штатному режимі, в повному обсязі забезпечується опалення, водопостачання, подається електроенергія та газ, діють усі ліфти, на маршрутах працюють 16 тролейбусів. Але, як у будь-якому місті, трапляються окремі збої. Через які в одному житловому будинку на ранок 11 грудня немає опалення та води, в окремих квартирах чотирьох будинків немає газу.

Зараз відключене водопостачання та подача теплоносія у будинку по пр-ту Центральному, 7 – аварійне відключення здійснено через те, що з квартири, в якій відсутні мешканці, заливало нижче розташовані. Сьогодні аварійники будуть намагатися знайти мешканців та потрапити у закриту квартиру, щоб виконати необхідні ремонти.

Через відсутність мешканців у трьох квартирах будинків по Донецькій, 5, 7 та Гвардійському 42-а  не було поновлено подачу газу у відповідні стояки, роботи з поновлення газопостачання будуть продовжені сьогодні.

Прикрий випадок трапився у будинку 59 по Гвардійському проспекту: мешканець однієї з квартир пошкодив газову трубу і забарикадувався у приміщені. Спільними діями рятівників, поліції та медиків ситуація була вирішена, проте газу в окремих квартирах не буде, поки не поновлять цілісність труби.

Усі ці локальні проблеми знаходяться на контролі в.о. міського голови Вячеслава Ткачука і мають бути вирішені протягом сьогоднішнього дня. Міська рада робить все можливе, щоб підтримувати та відновлювати інфраструктуру Сєвєродонецька.

 

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (2 оценок)