Проведено опитування вчителів щодо доцільності створення Будинку вчителя

11-12-2019

Тиждень тому до Сєвєродонецької міської ради надійшло звернення за підписом 450 вчителів з пропозицією створити у місті Будинок вчителя. Водночас були оприлюднені думки певних вчителів проти цього. Тож, керівництвом міста було прийнято рішення провести опитування вчителів.

Опитування проводилося 4, 9, 10 грудня в усіх школах, розташованих у місті. Під час перерви між уроками вчителям пропонували зробити позначку в анкеті напроти одного з запропонованих варіантів відповіді: «Я за створення Будинку вчителя», «Я за створення Центру спілкування вчителів», «Я проти першого і другого. Не вважаю, що це потрібно» і опустити анкету у скриньку, попередньо склавши її. Чим забезпечувалась анонімність. Опитування проводили 2 працівники міськради. Скринька була відкрита лише 10 грудня після того, як було проведено опитування по всіх школах. Це було зроблено для того, щоб унеможливити з’ясування, як голосували вчителі конкретної школи.

В опитуванні узяли участь загалом 555 вчителів з 19 сєвєродонецьких шкіл.

За створення Будинку вчителя висловилися 156 (28,1%), за створення Центру спілкування вчителів 102 (18,4%), проти обох варіантів 282 (50,8%), 15 поставили 2 чи більше позначку (2,7%).

]]>Відео - Проведено опитування вчителів]]>