Проведено конкурс на право оренди об’єктів нерухомості комунальної форми власності територіальної громади м.Сєвєродонецька

10-12-2019

10 грудня під головуванням заступника міського голови, начальника Фонду комунального майна Олександра Ольшанського комісією щодо надання в оренду комунального майна, що є власністю територіальної громади м.Сєвєродонецька Луганської області, проведено 5-й у цьому році конкурс на право оренди об’єктів нерухомості комунальної форми власності.

За результатами конкурсу суб’єктам підприємницької діяльності передано в оренду 5 об’єктів нерухомості, цільовим використання яких є надання побутових послуг населенню, розміщення суб’єктів господарювання, що діють на основі приватної власності і проводять господарську діяльність з медичної практики, організація дозвілля  дітей та юнацтва у позаурочний час та інше. Очікуване надходження коштів від оренди цих об’єктів у перший місяць оренди складає понад 20 000,00 грн.

Средняя: 4.3 (6 оценок)