Відбулось чергове засідання Координаційної ради з питань розвитку підприємництва

10-12-2019

Координаційна рада з питань розвитку підприємництва провела днями своє чергове засідання під головуванням першого заступника міського голови Олега Кузьмінова.

Розглядався проект регуляторного акта «Про затвердження Порядку організації сезонної та святкової торгівлі на території м. Сєвєродонецька».

Начальник відділу торгівлі та захисту прав споживачів Тетяна Красюк запевнила, що цей проект регуляторного акта погоджений Луганським обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України.

Проектом документа визначено вимоги до розміщення засобів пересувної мережі та випадки, коли забороняється розміщення засобів пересувної мережі. Визначено перелік товарів, які при здійсненні сезонної та святкової торгівлі заборонено реалізовувати. Також передбачено терміни функціонування засобів пересувної мережі сезонної торгівлі, а також підстави для перегляду Комплексної схеми. Зміни та доповнення до Комплексної схеми  оформлюються локальною схемою, яка затверджується рішенням виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради.

Для об’єктів ресторанного господарства та об’єктів торгівлі харчовими продуктами необхідно буде додати копію повідомлення Управління Держпродспоживслужби в м. Сєвєродонецьку про проведення державної реєстрації потужностей.

Суб’єкт господарювання, який має намір розмістити засіб пересувної мережі на території проведення масового заходу, звертається до міської ради із заявою встановленого зразку не пізніше 5-ти робочих днів до дня проведення масового заходу та додає до неї копію повідомлення Управління Держпродспоживслужби про проведення державної реєстрації потужностей (для об’єктів ресторанного господарства та об’єктів торгівлі харчовими продуктами).

Члени Координаційної ради взяли за основу проект регуляторного акта «Про затвердження Порядку організації сезонної та святкової торгівлі на території м. Сєвєродонецька» та вирішено продовжувати збір зауважень та пропозицій.