Ви тут:

Продовжуємо нагадувати про  обслуговування  споживачів та надання  інформації про товари й послуги державною мовою

09-12-2021
Категорія: 

Співробітниками відділу торгівлі та захисту прав споживачів управління економічного розвитку Сєвєродонецької МВЦА спільно  зі спеціалістами  управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області продовжується робота з реалізації Стратегії популяризації української мови до 2030 року «Сильна мова - успішна держава», схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України  від 17 липня 2019 року № 596-р.

Так, нещодавно було проведено роз’яснювальну роботу  з продавцями та суб’єктами господарювання, що здійснюють свою діяльність  в ТРЦ «Джаз». Було нагадано про обов’язкове обслуговування споживачів та надання інформації про товар українською мовою, відповідно до вимог Закону України «Про забезпечення функціонування  української мови як державної» від 25 квітня 2019 року N 2704-VIII.

Нагадуємо, що у разі виникнення питань споживачі можуть звертатись до співробітників відділу торгівлі та захисту прав споживачів управління економічного розвитку Сєвєродонецької МВЦА за тел. 4-44-11, 4-50-76   (бул. Дружби Народів,32, каб. 65).

Відділ торгівлі та захисту прав споживачів управління економічного розвитку Сєвєродонецької МВЦА

 

Рейтинг: 
Средняя: 5 (3 оценок)