Волонтерів Товариства Червоного Хреста України вітали у Сєвєродонецьку

09-12-2021

З нагоди Міжнародного дня волонтера у Сєвєродонецьку 8 грудня вітали членів Луганської обласної та Сєвєродонецької міської організацій Товариства Червоного Хреста України.

У святковому заході прийняли участь заступник голови Луганської обласної державної адміністрації Катерина Безгинська та заступник керівника Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Ірина Степаненко.

Зустрічала гостей голова Луганської обласної організацій Товариства Червоного Хреста України Ольга Кудаєва.

Урочистості почалися з розповіді про діяльність організації на надання слова почесним гостям.

Заступник голови Луганської обласної державної адміністрації Катерина Безгинська привітала волонтерів нагородила Листами подяки Луганської обласної державної адміністрації представників міських та районних теруправлінь Товариства Червоного Хреста в Україні за громадську мужність, значний особистий внесок у розвиток волонтерського руху, активну благодійну і гуманістичну діяльність та з нагоди Міжнародного Дня волонтера.

Заступник керівника Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Ірина Степаненко також звернулася до присутніх: «Мені дуже приємно бачити у цій залі людей з небайдужими серцями. Людей щирою душі. Які готові йти на поміч тим, хто цього потребує. Дуже приємно тут бачити молодь, яка підтримує волонтерський рух. Це дуже добре. Ми пам’ятаємо, як в 2014 році в час небезпеки країну охопив небачений волонтерський рух. Скільки було зібрано допомоги та зроблено найнеобхіднішого для наших військових. Підтримували наших захисників і діти, які малювали малюнки та писали листи підтримки, і жінки, які плели маскувальні сітки, і ті люди, які виготовляли смаколики та консервацію для наших захисників.

А під час минулорічних масштабних лісових пожеж, що охопили наш Сєвєродонецький район, волонтери так само не залишилися осторонь та надавали всіляку підтримку постраждалим. Ви допомагали і речами, і ліками, і добрим словом. За це вам дуже велика подяка.

Проводиться вами також просвітницька робота і по мінній небезпеці, і по наданню першої медичної допомоги. За це вам також подяка.

Я хочу вам передати привітання від керівника Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександра Стрюка і всіх наших працівників та побажати і надалі бути небайдужими, добрими та щирими людьми. А саме головне – щоб ви всі були здоровими. Бо перед нами сьогодні новий виклик – короновірус. Але я впевнена, що ми його подолаємо, в тому числі і завдяки вам.

Хай вам усім щастить! Хай ви будете щасливими! Хай у ваших домівках буде завжди світло, радість і тепло!»

Крім того, Ірина Вікторівна вручила за сумлінну працю, значний особистий внесок у надання допомоги незахищеним верствам населення, активну громадську позицію та з нагоди Міжнародного дня волонтера Грамоти Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації волонтерам міської організації Товариства Червоного Хреста України Алевтині Руденко, Любові Шморгун та Людмилі Хлудєєвій.

Приємною подією стало нагородження Почесною відзнакою Товариства Червоного Хреста України Юрія Кузьмінова - директора Державного комунального закладу «Сєвєродонецьке вище професійне училище».

Свято продовжилося привітаннями, у тому числі і від зарубіжних колег, нагородженнями, спілкуванням, а також музичними номерами.

Средняя: 5 (2 оценок)