Завдяки Міжнародній організації з міграції у Сєвєродонецьку висаджують зелені насадження

09-12-2021

9 грудня у Сєвєродонецьку за ініціативи та фінансування Міжнародної організації з міграції в рамках реалізації будівельного Проєкту з будівництва багатоквартирних житлових будинків (мікрорайон №80) відбулося висадження зелених насаджень, а саме - дерев та кущів.

Керівник польового офісу Міжнародної організації з міграції у місті Сєвєродонецьк Євгенія Коваленко зазначила: «Наразі ми підходимо все ближче до будівництва житлових будинків в рамках нашого проєкту «Покращення житлових умов для внутрішньо переміщених осіб на сході України». І тому наближаємося до одного з етапів, який передбачає видалення на ділянках, де буде будівництво, зелених насаджень. Для того, щоб компенсувати видалені насадження, керівництвом проєкту було вирішено придбати молоді дерева і кущі та висадити їх в межах міста, щоб підтримати природній екобаланс».

Дерева та кущі придбано за фінансування організації у сумі 119 тис 500 гривен. За твердженням виробників, вони всі високої якості, стійкі та адаптовані до природньо-кліматичних умов нашого краю.

Директор КП «Сєвєродонецьке агентство інвестицій та розвитку» Роман Красюк додав, що з метою збалансування екобалансу сьогодні на трьох локаціях міста і безпосередньо у мікрорайоні №80 висаджено тридцять штук п’ятирічних дерев клену Globosom та десять ялин, а також по тридцять штук кущів бирючини, барбарису і пухироплідника. Ялини висаджені біля будинку Курчатова, 7а (мікрорайон №80) – неподалік від майбутнього будівництва будинків, кущі - на перехресті пр.Гвардійський - вул.Вілєсова, а клени – напроти ТОЦ «Городок» (пр. Гвардійський).

Допомогу у висадці зелених насаджень надали комунальні підприємства Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації.

Средняя: 3 (2 оценок)