Привітання з Днем людей похилого віку та Днем ветерана

30-09-2016

Шановні ветерани!
Щороку 1 жовтня Україна відзначає День людей похилого віку та День ветерана.
Цей день – не лише слушна нагода пильніше придивитися до проблем найстарших представників громади, а й можливість для кожного згадати нашу історію, вшанувати людей похилого віку і ветеранів – тих, хто найбільше потребує допомоги та уваги від нас з вами.
1 жовтня дає нагоду ще раз засвідчити всенародну подяку ветеранам війни і праці, нашим батькам, всім, за чиїми плечима тернисті, збагачені подіями життєві дороги, що засипали сивиною скроні. Старше покоління – це втілення народної мудрості, чималий життєвий досвід, енергія, оптимізм і активна громадська позиція. Такі якості – найкращий взірець і приклад для підростаючого покоління, для всіх нас.
Бажаємо вам, шановні наші батьки, дорогі ветерани, найголовнішого – здоров’я, миру та благополуччя. Хай сили та наснага лише примножуються. Щиро дякуємо за внесок кожного з вас у розбудову Сєвєродонецька та України!
Сєвєродонецька міська рада
Виконавчий комітет Сєвєродонецької міської ради