На черговому засіданні сесії міської ради

30-09-2016

На черговому засіданні сесії міськради, що відбулося 29 вересня, міський голова Валентин Казаков вніс до рішення «Про внесення змін до міського бюджету на 2016 рік» доповнення, а саме запропонував включити пункт про будівництво тимчасової об’їзної дороги у районі заплавного мосту №1 у м. Сєвєродонецьку. (Міст знаходиться у напрямку на залізничний вокзал Лисичанська). Сума, що закладена на будівництво об’їзної дороги у бюджеті розвитку – понад 2,7 млн. грн. Міський очільник окремо зазначив, що 1-й заплавний міст знаходиться у незадовільному стані, тому й потрібна дорога, щоб його об’їжджати, щоб рух у тому напрямку був відкритий. Також Валентин Казаков додав, що наразі проектна документація на цей міст готова і знаходиться на експертизі. Гроші на реконструкцію заплавного мосту будуть виділені наступного року з державного фонду регіонального розвитку.

Також на засіданні міські обранці вшанували хвилиною мовчання 75-ті роковини трагедії у Бабиному Яру. Це місце закарбувалося в історії як символ Голокосту: у вересні 1941 року тут розпочалися масові розстріли, що забрали понад 100 тисяч життів.

Всього розглянуто близько ста питань. Серед них - кілька звернень до центральної влади. Одне з них – звернення до Президента України, Прем’єр-Міністра України, голови Луганської ОДА щодо забезпечення опалювального сезону 2016-2017 років у Сєвєродонецьку. Зокрема, у тексті звернення  йдеться про таке: «Напередодні початку опалювального сезону викликає велике занепокоєння ситуація, що склалася в економічному становищі підприємств, що забезпечують теплопостачання житлового сектору та об'єктів соціальної інфраструктури міста Сєвєродонецька. Вирішення цієї ситуації неможливе без втручання центральних органів влади. Закликаємо Вас, шановні панове, особисто втрутитися в ситуацію і дати доручення щодо виділення теплопостачальним підприємствам міста Сєвєродонецька лімітів на газ, а також видати нормативний акт, який забороняє постачальникам будь-якої форми власності здійснювати відключення газу, води та електричної енергії ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ» і КП «Сєвєродонецьктеплокомуненерго». Позитивне вирішення цього питання дозволить зняти існуючу соціальну напругу і забезпечити стабільну життєдіяльність міста».

Ще одне звернення до Президента України, Прем’єр-Міністра України, народних депутатів України стосувалося перегляду проекту Державного бюджету України на 2017 рік. У ньому йдеться мова про те, щоб у зазначеному проекті при визначенні розрахункових показників врахувати кількість осіб, які переміщені з тимчасово окупованих територій та районів проведення АТО, зареєстровані та обслуговуються органом соціального захисту населення Сєвєродонецької міської ради.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю

Сєвєродонецької міської ради