Привітання з Днем енергетика від секретаря міської ради, в.о. міського голови І.М. Буткова, депутатського корпусу та виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради

22-12-2016

Шановні енергетики!

Прийміть найтепліші привітання з вашим професійним святом – Днем енергетика!

Енергетична галузь – це, перш за все, люди, які дбайливо зберігають та примножують трудові традиції старших поколінь, впроваджують нові інженерні рішення.

Саме від вашої праці, чіткої та злагодженої роботи напряму залежить  безперебійне функціонування промислових підприємств, об’єктів охорони здоров’я, освіти, науки, інших галузей, тепло та затишок кожної оселі. Залежить, врешті-решт, і якість життя кожного сєвєродончанина.

Дякуємо вам, шановні енергетики, за те, що, наперекір складнощам і труднощам в енергопостачанні, кожен день нашого життя ви намагаєтеся зробити світлим і теплим. Бажаємо вам міцного здоров’я та професійних досягнень. Нехай зростає енергія ваших задумів, а світло і тепло будуть не лише в оселях, а й у ваших серцях.

Щастя і благополуччя вам і вашим близьким!

Секретар міської ради, в.о. міського голови І.М. Бутков

Депутатський корпус та виконавчий комітет Сєвєродонецької міської ради