Привітання з Днем Державного Прапора України Сєвєродонецької міської ради та її виконавчого комітету

22-08-2016

Шановні сєвєродончани та гості міста!

Вітаємо вас із Днем Державного Прапора України!
Синьо-жовтий стяг – символ української державності. Він втілив у собі волелюбність, працьовитість, незламність духу та інші найкращі риси, притаманні нашому народові.
Синій та жовтий кольори завжди були присутніми в символіці української нації. Вони були наявні в гербах та знаменах міст та князів на теренах сучасної України в часи середньовіччя, зображені на прапорах та знаряддях Війська Запорізького у XVIIІ столітті, з 1848-го року синьо-жовтих кольорів була національна символіка Королівства Галичини та Володимирії, а з 1917 по 1921 рр. ці кольори майоріли над територією Української Народної Республіки. З моменту проголошення незалежності нашої держави у 1991 році жовто-блакитний прапор закріплений в Конституції як один із трьох символів країни. В усі часи синьо-жовтий стяг вів наш народ до розвитку, процвітання та перемоги. Ось і зараз українські воїни боронять кордони України від ворога під жовто-блакитними знаменами, і ці кольори зміцнюють їм дух, впевненість та жагу до перемоги. Віримо: наші бійці піднімуть прапори над нині окупованими територіями держави, і над усією країною запанує мир, спокій та злагода.
З Днем Державного Прапора, шановні сєвєродончани! Миру нам та нашій Україні!

Сєвєродонецька міська рада, виконком Сєвєродонецької міської ради