Представники місцевого самоврядування Сєвєродонецька отримали Листи подяки Луганської облдержадміністрації

16-12-2016

7 грудня Україна відзначала День місцевого самоврядування. В це свято прийнято вітати працівників державних адміністрацій, а також посадових осіб міських рад та їх виконавчих органів.

Як зазначалося в номері №49 газети "Сєвєродонецькі вісті", в цей день у Сєвєродонецькій міській раді її керівництво за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, усвідомлене почуття відповідальності за доручену справу та з нагоди Дня місцевого самоврядування нагородило працівників установи грамотами, подяками, квітами та подарунками.
Відзначили діяльність сєвєродонецьких посадовців і на обласному рівні. За значний особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, вирішення актуальних проблем територіальних громад, активну громадянську позицію та з нагоди Дня місцевого самоврядування Листами подяки Луганської обласної державної адміністрації нагороджено керуючого справами виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради Юрія Анатолійовича Журбу та депутата міськради VII скликання Ларису Леонідівну Летючу.
Інф. «СВ»