Ви тут:

Поліція звертається до громадян бути більш відповідальними щодо власних заощаджень!

30-08-2021
Категорія: 

Поліція Луганської області закликає громадян тримати в секреті банківські реквізити та відмовитися від передплати незнайомцям!

Будьте обачними, адже аферисти діють не лише в Інтернеті, а під будь-яким приводом можуть завітати до вас додому! 

© Офіційний сайт Національної поліції: ]]>https://lg.npu.gov.ua/news/shaxrajstvo/2021-10-05/]]>

 

 

Запам’ятайте та, за можливістю, поширьте цю інформацію, аби убезпечити себе і знайомих від шахрайських «пасток» при купівлі товарів в мережі Інтернет!

✔️ ПЕРЕВІРЯЙТЕ САЙТИ ДЛЯ ОПЛАТИ. Це можна зробити на сайті кіберполіції - ]]>https://cyberpolice.gov.ua/stopfraud/]]> (на ресурсі також можна перевірити номер банківської картки або телефон)

✔️ ЗДІЙСНЮЙТЕ ПОКУПКИ В ІНТЕРНЕТІ ЛИШЕ У ПЕРЕВІРЕНИХ ПРОДАВЦІВ, АБО КОРИСТУЙТЕСЯ НАКЛАДНИМ ПЛАТЕЖЕМ

✔️ НЕ ПЕРЕРАХОВУЙТЕ КОШТИ НА ВИМОГУ НЕВІДОМИХ ВАМ ОСІБ. ЗАВЖДИ ВІДНОСЬТЕСЯ З ОБЕРЕЖНІСТЮ ДО ОТРИМАНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

 © Офіційний сайт Національної поліції: ]]>https://lg.npu.gov.ua/news/shaxrajstvo/22-09-2021/]]>

Увага! Якщо вам надсилають посилання, де необхідно ввести реквізити банківських карток – зупиніться та в жодному разі не вводіть банківські дані на невідомих ресурсах! Запам’ятайте, шахраї створюють фішингові посилання, аби дізнатися реквізити ваших рахунків та заволодіти вашими грошима!

Будьте обачні, якщо під будь-яким приводом у вас потребують грошові внески – відмовтеся та не майте справу з незнайомими роботодавцями!

Якщо вам телефонують і представляються працівниками банку - не виконуйте вимог незнайомих співрозмовників, краще перевірте почуту інформацію за офіційним телефоном банку!

 © Офіційний сайт Національної поліції: ]]>https://lg.npu.gov.ua/news/shaxrajstvo/2021-9-16/]]>

Поліція Луганщини  нагадує громадянам основне правило купівлі в Інтернеті – відмовтеся від передплати та надавайте перевагу перевіреним продавцям!

В жодному разі не повідомляйте реквізити картки особам, які представляються працівниками банку. Ваші реквізити картки – це конфіденційна інформація, яка не потрібна справжнім працівникам банку!

Обов’язково перевіряйте гроші перед тим, як віддати товар чи решту! Пам’ятайте, шахраї розраховують на неуважність та клопіт!

 © Офіційний сайт Національної поліції: ]]>https://lg.npu.gov.ua/news/shaxrajstvo/2021-09-08/]]>

Разом із вже відомими шахрайськими схемами «Родич у біді», «Банківській співробітник», «Покупки через Інтернет», поліцейські Луганщини останнім часом реєструють звернення щодо використання сувенірних купюр у торгівельних точках.

Аби не попастися на гачок нечистих на руку «покупців» при отриманні грошей:

•    перевіряйте їх на відсутність сторонніх написів «Сувенір», «Це не гроші» або затертих частин; 
•    на наявність «водяних» знаків, захисної стрічки, рельєфних елементів та інше;
•    якщо ви не можете ідентифікувати справжність купюри, відмовтесь її приймати.

 

 © Офіційний сайт Національної поліції: ]]>https://lg.npu.gov.ua/news/shaxrajstvo/25-08-2021/?fbclid=IwAR27pmnr-PKrKO8WR0mkp_GznIxr8ljanVcY3xGxHse0bG6COKxjFBxya6o]]>

Поліція звертається до громадян бути більш відповідальними щодо власних заощаджень! Не перераховуйте гроші на вимогу невідомих вам осіб! Завжди перевіряйте почуту інформацію щодо ваших близьких! Не вводіть реквізити картки на невідомих сайтах! Перевіряйте гроші перед тим, як віддати товар чи решту!

 © Офіційний сайт Національної поліції: ]]>https://lg.npu.gov.ua/news/shaxrajstvo/2021-08-25/]]>

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)