Відбувся освітній форум «Україна 30: освіта Сєвєродонецької міської територіальної громади в умовах децентралізації»

30-08-2021

30 серпня в актовій залі Сєвєродонецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 14 відбувся серпневий освітній форум «Україна 30: освіта Сєвєродонецької міської територіальної громади в умовах децентралізації».

Відкрили роботу освітнього форуму керівник Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександр Стрюк та його заступник Олег Кузьмінов, які привітали освітян із початком нового навчального року, побажали плідної роботи та перспектив у новому навчальному році.

Зокрема, Олександр Стрюк зазначив: «Шановні освітяни! Ми сьогодні зібралися напередодні Дня знань на традиційний освітній форум. В Сєвєродонецьку, як і по всій країні йде реформа освіти. І в цьому році ви зробили перший і вирішальний крок у цьому напрямку – оптимізували освітню мережу. Всі ми працюємо над тим, щоб покращити якість освіти, провести її до сучасних вимог. Адміністрація прикладає максимум зусиль для того, щоб покращувати і матеріальну базу, і умови навчання дітей, а також умови праці педагогів. Разом з тим, нам з вами треба зробити досить багато. Я сподіваюся, що всі ці завдання ми з вами успішно подолаємо. Ну і хочеться привітати з настанням нового учбового року кожного з вас», - та разом з Олегом Кузьміновим вручив грамоти Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації кращим освітянам територіальної громади.

По завершенню урочистої частини заходу начальник Управління освіти Сєвєродонецької міської ВЦА Лариса Волченко виступила з доповіддю, під час якої зосередила увагу на мережі закладів освіти, їх наповнюваності, формах здобуття освіти та перспективах розвитку в умовах децентралізації, охоплення дітей з особливими освітніми потребами дошкільною та загальною середньою освітою, матеріально-технічне забезпечення, заплановані та вже здійснені ремонтні роботи в закладах освіти.

Також начальник Управління освіти доповіла про досягнення дітей та учнівської молоді Сєвєродонецької міської територіальної громади в учнівських олімпіадах з навчальних предметів, наукових, мовно-літературних та творчих конкурсах, конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, окремо зупинившись на перемогах вихованців закладів позашкільної освіти.

Доповіла Лариса Волченко і про оздоровчу кампанію «Літо – 2021», курси підвищення кваліфікації та сертифікацію педагогів, участь освітян міської тергромади у професійних конкурсах.

Начальник Управління освіти подякувала педагогам за якісну підготовку учнів та вихованців до конкурсів і олімпіад, зовнішнього незалежного оцінювання, за організацію та проведення ЗНО, оздоровчу кампанію «Літо-2021», участь та перемоги у Міжнародних виставках та конкурсах.

Завершила свою доповідь Лариса Волченко привітанням освітян та закладів-ювілярів, побажанням міцного здоров’я, віри в себе й натхнення, щоб новий навчальний рік приніс гарний настрій у кожен заклад освіти, педагогічний колектив, кожну родину та кожне серце.

Далі роботу освітнього форуму продовжила панельна дискусія «Розбудова системи здорового харчування в закладах освіти Сєвєродонецької міської територіальної громади». Андрій Хорошко, перший заступник начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області, розповів про законодавче підґрунтя організації харчування в закладах освіти, про нові методичні рекомендації щодо організації харчування в закладах освіти та співпрацю закладів освіти з Держпродспоживслужбою.

Марина Журавльова, директор ясел-садка № 12, Ірина Горобинська, директор середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5, Світлана Демчук, виконуюча обов’язки директора середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6, та Оксана Вєдєрнікова, технік-технолог з технології харчування групи централізованого господарчого обслуговування закладів освіти Управління освіти Сєвєродонецької міської ВЦА, дискутували на тему впровадження системи НАССР (Hazard Analysis and Critical Control Points) у закладах освіти, про міфи та реальність впровадження НАССР, моніторинг контрольних критичних точок щодо організації харчування, поділилися досвідом ефективного покрокового початку впровадження системи НАССР, особливості безпечного та здорового харчування в закладах освіти, впровадження нового шкільного меню.

Завершився серпневий освітній форум загальним побажанням плідної праці та творчого натхнення педагогам, міцного здоров’я, добробуту та благополуччя усім учасникам освітнього процесу.

Управління освіти Сєвєродонецької міської ВЦА

Щоб переглянути ]]>відео "Серпневий освітній форум відбувся у 14 й школі Сєвєродонецька"]]> тисніть за посиланням: ]]>https://www.youtube.com/watch?v=wLt0jnFEpYs]]>

Средняя: 5 (2 оценок)