Павлоград та Синецький будуть з водою

12-08-2016

Завершені основні роботи з монтажу водогону питної води до селищ Павлоград та Синецький. Наразі ведеться дезінфекція та промивка трубопроводів. Після підтвердження відповідності якості води санітарним нормам і правилам відбудеться урочисте введення водогону в експлуатацію, і ці населені пункти будуть забезпечені питною водою Щедрищівського водозабору підземних вод, такою ж, якою користуються більше половини мешканців міста.

«Дотепер Павлоград та Синецький споживали воду Єпіфанівського водозабору ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот», але через зміни в законодавстві підприємство втратило можливість продовжувати водопостачання селищ, – каже начальник управління ЖКГ міської ради Антон Ковалевський. – Коли виникла необхідність у будівництві нової ділянки водогону, Сєвєродонецька міська рада оперативно прийшла на допомогу і виділила з міського бюджету близько 1,2 млн. грн. Крім того, Міжнародний комітет Червоного Хреста надав безкоштовно труби на всю ділянку, що з’єднує Сєвєродонецьк та вже існуючий водопровід у цих селищах. Довжина ділянки – 3,5 (три з половиною) кілометри».

За інформацією газети «Сєвєродонецькі вісті»