Про святкові заходи до 25-ї річниці незалежності України

12-08-2016

В залі засідань Сєвєродонецької міськради відбувся брифінг для представників ЗМІ та громадськості виконуючої обов’язки начальника відділу культури міськради Тетяни Вікторівни Грачової та секретаря міської ради Григорія Валентиновича Пригеби. Головним питанням брифінгу стала підготовка Сєвєродонецька до відзначення Дня Державного Прапора України та 25-ї річниці незалежності України.

За словами Тетяни Вікторівни, цього року під час святкування річниці незалежності до Сєвєродонецька буде прикута увага всієї України. Відбудеться це завдяки прямим телевізійним включенням з усіх обласних центрів країни, що будуть транслюватися з 10.00 до 22.00.

Для проведення святкових заходів місто разом з керівництвом Луганської облдержадміністрації планують в прагненні до миру, стабільності та процвітання об’єднати всю область під гаслом «Луганська область – це Україна».

Сєвєродонецьк почне святкувати День незалежності о десятій ранку на площі Перемоги, де будуть проводитися різноманітні заходи, виставка квітів «Прапор України – прапор миру» та встановлений великий екран. О 12.00 почнеться церемонія нагородження відзнаками Луганської облдержадміністрації та Сєвєродонецької міської ради. На церемонії будуть відзначені люди, що заслужили повагу та відзначилися протягом останніх років завдяки своїй праці, вмінням і талантам. За годину після цього на основній сцені розпочнеться святковий концерт, який своїм виступом відкриє духовий оркестр міста Ужгорода. На другій, дитячій сцені, плануються розважальні програми для малечі, виставки дитячої творчості, лялькова вистава, конкурси, вікторини та ігри. Дівчатка міста та всієї області запрошуються до участі в конкурсі «Чарівна Україночка». Для цього їм потрібно вдягти український національний костюм або просто вишиванку і підготувати творчий виступ. З пропозиціями можна звертатися до відділу культури Сєвєродонецької міської ради. Наш край славиться чудовими майстрами декоративно-ужиткового мистецтва, кращі вироби яких можна буде побачити на виставках. Свої роботи також презентують талановиті художники та фотографи.

Разом з площею Перемоги святкувати почнуть в міських бібліотеках, де будуть представлені книжкові виставки, проведені майстер-класи з виготовлення різноманітних сувенірів та солодощів, акція з роздачі листівок «Я люблю Україну». В селищі Борівське проведуть конкурси для дітей, а відділом молоді та спорту Сєвєродонецької міської ради буде організований тенісний турнір. 23 серпня на стадіоні «Хімік» відбудеться товариський матч з футболу між командами міської ради та військового комісаріату.

В день свята о 16.00 планується творча зустріч з місцевими поетами, письменниками, бардами, з якими можна буде поспілкуватися в зеленій зоні біля фонтанів ближче до Льодового Палацу спорту. Всі творчі особистості, які бажають виступити перед аудиторією, також запрошуються до участі у зустрічі.

«Тобі – незалежна Батьківщина» – таку назву має концертно-тематична програма, що почнеться о 17.30 з акції єдності під синьо-жовтим прапором. В концерті візьмуть участь кращі творчі колективи міста Сєвєродонецька, творчі групи області та України.

Секретар міської ради Григорій Пригеба відзначив, що Сєвєродонецьк дуже масштабно представлений в запланованих святкових заходах, а на церемонії нагородження будуть відзначені шановані жителі міста.

«Мені б дуже хотілося, щоб у святкуванні взяли участь якомога більше сєвєродончан, вимушено переміщених осіб, гостей міста. Приходьте, дивіться, що ми для вас підготували, давайте святкувати разом на площі Перемоги», – закликав Григорій Валентинович.

За матеріалами газети "Сєвєродонецькі вісті"