Не провокуйте пожежі в екосистемах!

23-05-2023

Рятувальники в черговий раз звертаються до громадян: не провокуйте пожежі в екосистемах! Не паліть сухостій! Пам'ятайте, навіть невелике загоряння при сухій та вітряній погоді може стати причиною масштабної пожежі.

Випалювання сухої трави не сприяє підвищенню врожайності ґрунту, як помилково вважають палії, а навпаки – шкодить екосистемі, знищує живу природу і може призвести до загибелі людей.

Також нагадуємо, що минулого року на законодавчому рівні посилено відповідальність за підпал сухостою під час війни: такі дії тепер вважаються диверсією і тягнуть за собою найсуворішу відповідальність.

Бережіть природу рідної країни! Якщо ж ви стали свідком пожежі – негайно повідомте за екстреним номером Служби порятунку 101!

]]>Головне управління ДСНС України у Луганській області]]>