Підбито підсумки участі роїв старшої та молодшої вікових груп у рамках ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

23-05-2023

Для роїв старшої та молодшої вікових груп  завершились змагання в рамках ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (далі – Гра), загальне керівництво організацією та проведенням  якого здійснив Департамент освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації. Безпосередню організацію та проведення  Гри забезпечив Луганський обласний центр дитячо-юнацького туризму і краєзнавства.

Виконання завдань Гри реалізовано шляхом проведення змагань та конкурсів військово-спортивного, туристсько-краєзнавчого, культурно-інтелектуального та патріотичного спрямування, в ході яких здійснено відбір кращих роїв.

Сєвєродонецьку міську територіальну громаду у вищезазначених  вікових групах представляли рої: рій імені Пилипа Орлика (СЗШ № 8), рій «Сизі орли» (СЗШ № 16), рій «Нащадки козаків» (Ліцей «Інітіум»), рій «Патріот» (СЗШ № 20), рій «Вільні духом» (Ліцей багатопрофільний).

У молодшій віковій групі було обов’язковим виконання такої програми: Книга Звитяг, посилання на сторінку рою у соцмережах, візитівка рою «Ватра», інтелектуальна гра-вікторина «Відун».

Для роїв старшої вікової групи були підготовлені наступні завдання і випробування: Книга Звитяг, посилання на сторінку у соцмережах, візитівка рою «Ватра», конкурс «Фізична підготовка», онлайн-вікторина «Відун», комплексний конкурс з туристсько-спортивної підготовки («Теренова гра» + «Таборування» + «Рятівник»), конкурс «Вогнева підготовка».

За результатами всіх  випробувань у молодшій віковій групі  І місце посів рій «Сизі орли» (СЗШ № 16), на ІІІ місці – рій «Патріот» (СЗШ № 20), на ІV почесному місці – рій імені Пилипа Орлика (СЗШ № 8).

Рій "Вільні духом" (Ліцей багатопрофільний) старшої вікової групи здобув ІІ призове місце.

Вітаємо і щиро дякуємо всім роям – учасникам, педагогам, батькам, керівникам закладів освіти за активну участь у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)!

Дякуємо Сєвєродонецькому міському Центру національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді за супровід наших роїв!

22 травня 2023 року  розпочались випробування для роїв середньої вікової групи.

Від Сєвєродонецької міської територіальної громади змагатимуться:

рій «Соколята» (СЗШ № 6), рій «Чайки» (Ліцей «ЮВЕНЕС»), рій «Східна фортеця» (СЗШ № 14).

Бажаємо нашим «Джурам» успіхів і перемоги!

]]>https://sd.osv.org.ua/news/1684829083/]]>