«НАША НАДІЯ – МИР НА ДОНБАСІ» - у Сєвєродонецьку розпочався міський відкритий конкурс-фестиваль

29-11-2019

29 листопада в Сєвєродонецькому міському Палаці культури розпочався IV міський відкритий конкурс-фестиваль «Наша надія – мир на Донбасі». Організатор конкурсу-фестивалю - Сєвєродонецька міська рада.

Відкрила конкурс-фестиваль «Наша надія – мир на Донбасі» головний суддя заходу, начальник відділу культури Сєвєродонецької міської ради Тетяна Грачова.

Згідно положення про Конкурс-фестиваль, він проводиться з метою привернути увагу всієї світової спільноти до ситуації, що склалась на Донбасі. Сєвєродонецьк - це Українське місто, яке свого часу зазнало окупацію, та було визволене завдяки українським військам. Але й до цього часу під окупацією знаходиться ще значна частина території Донбасу. Конфлікт не завершений, на окупованих територіях та на лінії розмежування з окупованими територіями гинуть цивільні люди та військові. Сєвєродончани прагнуть миру в Україні, а також хочуть процвітання країни та її економічного і творчого розвитку.

Сєвєродонецьк - це культурне місто і тому вся його культурна спільнота та Сєвєродонецька міська рада кожного року намагаються за допомогою мистецтва і творчості привернути увагу до Українського Донбасу для настання Миру та злагоди на цій території. Також метою заходу є пошук і розкриття творчих здібностей дітей та юнацтва, виявлення талановитих особистостей серед молодого покоління України.

Фестиваль-конкурс проводиться протягом 29-30 листопада за такими номінаціями як вокал, хореографія, оригінальний жанр та «особливі зірки».

29 листопада були представлені вокальні номери виконавців Сєвєродонецької дитячої музичної школи № 1 та №2, СЗШ № 4, Сєвєродонецького міського Палацу культури, клубів «Меридіан» та «Іскра», вокального колективу «Карамель» Сєвєродонецького дитячо-юнацького комплексу «Юність», вокального ансамблю «Музичні барви» філії КЗ СМПК смт. Борівське. Вірші зачитували декламатори Сєвєродонецького міського Центру дитячої та юнацької творчості, Луганського державного університету внутрішніх справ ім. Е.О.Дідоренка та СНУ ім. В.Даля. Театральне мистецтво демонстрували театральний кружок «Тандем» Сєвєродонецького міського Центру дитячої та юнацької творчості, а також аматорська студія «Фанати свята» Сєвєродонецького дитячо юнацького комплексу «Юність».

Гала-концерт IV міського відкритого конкурсу-фестивалю «Наша надія – мир на Донбасі» і нагородження переможців керівництвом міста розпочнеться в Сєвєродонецькому міському Палаці культури о 17:00 год 30 листопада.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере