Всеукраїнські змагання зі спортивних танців «Prestige Cup 2019» в Сєвєродонецьку

02-12-2019

30 листопада у Льодовому Палаці спорту відбулася справжня феєрія краси та танцювального мистецтва – восьмі традиційні Всеукраїнські змагання зі спортивних танців «Prestige Cup 2019».
Треба одразу відмітити, що за всю історію цих масштабних змагань, в Сєвєродонецькому Льодовому Палаці вони проходять вже не перший раз, тому цілком обґрунтовано цей факт викликає гордість у мешканців нашого міста. Організатор проведення заходу - керівник Сєвєродонецького танцювально-спортивного клубу «Престиж» Дмитро Панасенко за підтримки Сєвєродонецької міської ради і відділу молоді та спорту. Близько тисячі учасників з 20 міст України – Луганської, Запорізької, Харківської, Донецької, Київської областей – прийняли участь у турнірі. Сорок три клуба зі спортивного танцю представляли діти та молодь віком від 4 до 21 року.
Журі змагань не менш вражало своїм складом. Усі запрошені судді мали вищу міжнародну категорію та представляли Харків, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Балаклію, Луцьк, Полтаву, Слов’янськ, Київ, Мелітополь, Маріуполь, Мерефу, Мирноград, Бучу, Вінницю, Кременчук, Куп’янськ.

З привітальним словом і щирими побажаннями звернувся до учасників турніру та вболівальників в.о. міського голови Вячеслав Ткачук: «Я радий вітати вас в нашому місті. Сєвєродонецька міська рада доклала максимум зусиль для того, щоб усім вам було зручно і комфортно в Льодовому Палаці спорту, щоб ви мали можливість показати свої найкращі результати та неодмінно стали чемпіонами всеукраїнських змагань. Я бажаю вам чесної боротьби, гідних суперників і беззаперечної перемоги!».

Окрім обов’язкової програми, до уваги глядачів були представлені й показові виступи триразових чемпіонів Світу 2018, чемпіонів Європи 2018, чемпіонів Imperial Open to the World 2018, 2019 - Безкровного Олександра та Савчук Марії, а також чемпіонів Кубку Світу у Москві 2018, чемпіонів Internatinal Championship 2019, призерів Blackpool Dance Festival 2018 з європейської програми клубу «Спарта» з міста Харкова.
Що ж до участі у змаганнях наших танцювальних клубів, то їх представляли колективи «Еврика» під керівництвом Сергія Кулакова та «Престиж» під керівництвом Дмитра Панасенка.
За результатами змагань в.о. міського голови Вячеслав Ткачук та Дмитро Панасенко провели церемонію нагородження переможців, призерів та учасників кубками, медалями і грамотами.
Всі присутні на святі грації та майстерності змогли насолодитися розмаїттям танцювальних ритмів, яскравими та неповторними сценічними костюмами, поринути в атмосферу справжнього драйву і піддатися шквалу позитивних емоцій, тому що спортивні танці – це не тільки красиві рухи, а ще й ускладнені технічно і хореографічно композиції, які потребують від їх виконавців неабиякої фізичної підготовки.
Сьогодні, мабуть, у кожного, хто став свідком цього чарівного, місцями навіть якогось неземного дійства за своєю красою, склалася думка про те, що спортивні танці дійсно можна назвати дивовижним видом спорту, в якому гармонічно поєднуються музика, мова тіла та майстерність, що досягається неймовірною працею над собою, виснажливими тренуваннями і болем невдач, але все це компенсує ні з чим незрівнянна радість від довгоочікуваної перемоги, що надихає справжнього спортсмена удосконалювати свої уміння та прагнути домогтися ідеального виконання танцю.

Фотоальбом: ]]>https://www.facebook.com/pg/radasever/photos/?tab=album&album_id=2643409002422271]]>

Средняя: 5 (2 оценок)