«Спортивна надія України 2019» у Сєвєродонецьку: змагання з боксу

28-11-2019

28 листопада заступник міського голови Ірина Степаненко разом з головою Луганського обласного відділення Національного олімпійського комітету Віктором Острєцовим, президентом Луганської обласної федерації боксу Олександром Матросовим, віце-президентом Луганської обласної федерації боксу Юрієм Нєвським та іншими почесними гостями відвідала змагання з боксу. Захід відбувається в рамках Всеукраїнських змагань «Спортивна надія України 2019 у Сєвєродонецьку в спортивному комплексі КДЮСШ № 1.

Змагання проходять з 27 по 30 листопада. На них прибули команди з Дніпропетровської, Донецької, Миколаївської, Полтавської, Сумської, Харківської, Херсонської, Черкаської та Луганської областей.

]]>Інформація для довідки:У Сєвєродонецьку в рамках Всеукраїнських змагань «Спортивна надія України 2019» проходять також змагання з волейболу (спорткомплекс «Олімпія» КДЮСШ № 3, вул. Сметаніна, 5-а).]]>

]]>Змагання з баскетболу проводяться в спорткомплексі Рубіжанського педагогічного коледжу імені О.Порай-Кошиці (м.Рубіжне, вул. Б.Хмельницького,100). А змагання з боротьби вільної (серед дівчат) і боротьби греко-римської - в спорткомплексі Луганського обласного ліцею-інтернату фізичної культури та спорту (м.Кремінна, вул. Піддубна, 18).]]>

Матеріал по темі:

Сєвєродонецьк: Відкриття Всеукраїнських змагань «Спортивна надія України 2019»