На службі у добра! – у Сєвєродонецьку відсвяткували День працівника соціальної сфери

01-11-2019

У першу неділю листопада працівники соціальної сфери нашої держави відзначають своє професійне свято. 1-го листопада у Сєвєродонецькому міському Палаці культури вшановували людей, праця яких служить для добробуту і гідної якості життя населення нашого міста.

Управління праці та соціального захисту населення було створено рішенням Сєвєродонецької міської ради в 1996році. Надання соціальних послуг населенню також здійснюють Територіальний центр соціального обслуговування, Сєвєродонецький міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю. Крім того, в Територіальному центрі працюють клуб відпочинку «Надвечір’я» та «Університет третього покоління». На сьогодні у сфері соціальних послуг територіальної громади Сєвєродонецька працює 131 особа і діє 9 структурних підрозділів.

Вшанувати працівників соціальної сфери завітали заступник міського голови Ірина Степаненко та депутат міської ради, представник депутатської групи «Сєвєродончани» Андрій Гавриленко.

Ірина Степаненко звернулася до присутніх: «Вітаю вас дорогі друзі. Бажаю вам всього самого найкращого. Вітаю від Сєвєродонецької міської ради, її виконавчого комітету і від усіх мешканців міста. Бажаю щастя, здоров’я. Ви працюєте з людьми і для людей. Найголовніша ваша риса - це людяність і доброта. Кожен день до міської ради звертається безліч сєвєродончан з соціальних питань. І я знаю, саме ви вирішуєте ці проблеми. Ви - справжні професіонали своєї справи. Спасибі вам за це. Залишайтеся завжди такими людяними, добрими, доброзичливими, чуйними. Мені дуже хочеться, щоб і городяни по відношенню до вас були доброзичливими і витриманими. Щастя, здоров'я, благополуччя і мирного неба. Спасибі вам ще раз вашу працю. Хай вам усім щастить!»

Депутат міської ради Андрій Гавриленко поздоровив винуватців свята від імені депутатської групи «Сєвєродончани»: «Важко переоцінити важливість роботи, яку ви виконуєте. На вас з кожним роком покладається більше обов'язків, турбот, відповідальності. А на міську раду лягає відповідальність зробити ваш труд максимально комфортним, зручним і оплачуваним. Немає тієї планки, до якої можна піднятися в забезпеченні соціальними послугами. Два роки тому ми відкривали новий зал, де ви ведете прийом громадян. І такі невеликі покращення повинні бути постійно. Нашою командою багато чого зроблено для соціальної служби. І така робота ведеться постійно. Дякую вам за вашу працю, за те, що ви допомагаєте людям, в потрібний момент опиняєтеся поруч, терпляче вислуховуєте кожного, хто б до вас не звернувся за допомогою. Дякую вам за ваше терпіння, за вашу роботу, за ставлення до людей! Спасибі вам і низький уклін! Зі святом!»

Начальник Управління праці та соціального захисту населення міськради Наталія Василенко подякувала почесним гостям за привітання та побажала колегам міцного здоров’я, щастя, домашнього затишку і тепла, благополуччя, оптимізму, мудрості і витримки, а також заслуженої поваги і подяки людей.

Урочистості продовжились нагородженням. За сумлінність, професійну майстерність, усвідомлене почуття відповідальності за доручену справу та з нагоди Дня працівника соціальної сфери України грамотами виконавчого комітету та подарунками нагороджені працівники:

Управління праці та соціального захисту населення Сєвєродонецької міської ради

- Тетяна Дахно - державний соціальний інспектор відділу державних соціальних інспекторів;

- Ірина Друзь - провідний спеціаліст відділу управління персоналом, організаційної роботи та з питань праці;

- Наталія Заворотня - спеціаліст І категорії відділу опрацювання заяв та прийняття рішень;

- Олена Колбухова - головний спеціаліст відділу автоматизованої обробки інформації;

- Наталія Кучеренко - провідний спеціаліст відділу з питань сімейної та гендерної політики;

- Юлія Радіонова - головний спеціаліст відділу з прийому заяв та документів;

- Олена Шляхова - провідний спеціаліст відділу з питань соціального захисту осіб пільгової категорії;

- Світлана Ялініч - спеціаліст І категорії відділу з питань соціального захисту внутрішньо переміщених осіб;

Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сєвєродонецької міської ради

- Ольга Тупалова - соціальний працівник відділення денного перебування;

- Ольга Копосова - соціальний робітник відділення соціальної допомоги вдома;

- Світлана Кравченко - соціальний робітник відділення соціальної допомоги вдома;

- Людмила Левченко - робітник з комплексного обслуговування і ремонту будинків;

Сєвєродонецького міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Сєвєродонецької міської ради

- Ганна Мірошниченко - начальник відділу соціальної роботи;

Центру комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю Сєвєродонецької міської ради

- Ольга Андрєєва - вчитель - логопед;

- Лариса Мельнічук - практичний психолог.

Висловлені Подяки виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради двірнику Управління праці та соціального захисту населення Надії Гримайло, фахівцям із соцроботи Дар’ї Левченко і Галині Курбатовій та юрисконсульту Наталії Новосельцевій Сєвєродонецького міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Від Управління праці та соціального захисту населення також було нагороджено найкращих працівників соціальної сфери Сєвєродонецька.

Упродовж урочистого заходу творчі колективи міського Палацу культури дарували присутнім свої прекрасні талановиті виступи, отримуючи у відповідь щирі та заслужені аплодисменти.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере