В Сєвєродонецьку опалення подане в усі райони міста, але збільшилася кількість будинків, відключених від опалення через пориви у квартирах

02-11-2019

За інформацією на ранок 2 листопада, в Сєвєродонецьку більше немає будинків, які враховуються як такі, що чекають на включення подачі теплоносія. Тобто включення опалення завершено, воно є в усіх районах міста, а тепломережі виведені на стабільний режим роботи.

Проте на сьогоднішній ранок з теплом лише 675 будинків з 808, оскільки кількість будинків, в яких опалення відключено і теплоносій злито через пориви у квартирах, збільшилося за ніч до 127. Це найбільша кількість таких будинків з 31 жовтня, коли їх було 141. Деякі будинки відключаються вже по кілька разів. Робота в них буде проводитись і у суботу з неділею, ще на одну збільшена кількість бригад зі зварником, які працюють над усуненням поривів. Тепер їх 13.

Окрім цих 127 будинків, залишаються без опалення мешканці 6 будинків ОСББ, які «забули» про опалювальний сезон і не провели необхідні підготовчі роботи. Опалення в одному з них буде запущено сьогодні, в інших – протягом 2 – 4 днів.

Наступним етапом роботи персоналу КП ЄАДСС буде «продувка» окремих стояків в будинках, в які теплоносій подано, але частина радіаторів опалення залишаються холодними через «повітряні пробки». Загалом «стравити повітря» мають мешканці квартир з останнього поверху, але це не завжди відбувається.