У Сєвєродонецьку лишилося підключити до опалення 40 будинків. Але ремонтувати системи опалення в більше ніж 100

01-11-2019

Станом на 15 годину 1 листопада у Сєвєродонецьку лишилося підключити до систем опалення 40 будинків (у тому числі 4 будинки ОСББ) з 808, які обладнані центральним опаленням. Але, на жаль, 107 відключені від опалення через прориви радіаторів та труб у квартирах, і ще 11 – через аварії на колекторах. Тільки за ніч з 31 жовтня на 1 листопада було 36 викликів бригад КП ЄАДСС через пориви систем опалення в кватирах. При цьому у 10 будинках теплоносій прийшлося зливати, оскільки радіатори неможливо ремонтувати, ще у 26 були поставлені хомути.

Роботи з ремонту систем опалення та підключення будинків буде продовжуватися у суботу та неділю, буде у ці дні працювати і керівництво виконавчих органів міської ради.

Теплопостачальні підприємства працюють у стабільному режимі.

Теплоносій з СТКЕ подається на житлові будинки з температурою 55 градусів під тиском 7,2 атм, зворотній теплоносій має температуру 39 градусів та тиск 2,2 атм. На Теплоелектроцентралі працює енергетичний котел, станція видає електричну енергію з загрузкою 44 МВт. Теплоносій, що подається на місто, за даними ТЕЦ, має температуру 55 градусів та тиск 7,4 атм, зворотній теплоносій має температуру 44 градуси та тиск 2,1 атм.