Міська рада виділила додаткові кошти на надання матеріальної допомоги малозабезпеченим та гостропотребуючим сєвєродончанам

05-12-2019

Протягом 2019 року до Сєвєродонецької міської ради на особистих прийомах, через міське УПСЗН та територіальний центр соціального обслуговування з проханнями щодо отримання матеріальної допомоги звернулися 3674 заявника. За результатами розгляду цих звернень була надана допомога 3178 заявникам, на суму 5 518 400 грн. (переважна більшість за лікарськими діагнозами: онкологія, інсульт, інфаркт, оперативне чи стаціонарне лікування та громадянам, які перебувають в скрутному матеріальному становищі).

Станом на 1 грудня 2019 року закладені в бюджеті на ці цілі кошти у зв’язку з великою кількістю заяв закінчилися. Разом з тим залишилось ще 285 заяв щодо надання матеріальної допомоги, на які коштів не вистачило. Тому, за ініціативи лідера депутатської групи «Сєвєродончани» - голови постійної депутатської комісії з питань планування бюджету та фінансів Ігоря Буткова 4 грудня на черговій сесії міської ради депутати прийняли рішення виділити додатково 360 000 грн. на надання одноразової матеріальної допомоги малозабезпеченим гостропотребуючим громадянам та громадянам, які відчувають скруту внаслідок тяжких хвороб. Цієї суми повинно вистачити до кінця цього бюджетного року. Загалом у грудні матеріальну допомогу з міського бюджету отримають 464 мешканців міста.

Крім цього, з метою допомоги хворим на цукровий діабет, за пропозицією депутатської групи «Сєвєродончани», для закладів охорони здоров’я збільшено асигнування на придбання інсулінів за безоплатними рецептами.

Бюджет міста стає все більш соціально спрямованим: для забезпечення якісної діагностики сєвєродонецьким медикам виділені кошти на придбання системи рентгенівської діагностичної пересувної, ендоскопічної системи з відео гастроскопом та відеоколоноскопом та системи ультразвукової діагностичної.

Виділено кошти, також, і на придбання обладнання для центру реабілітації дітей-інвалідів. Крім того, збільшено обсяги фінансування на сплату послуг з оформлення придбання житла для дітей-сиріт та внесені зміни до бюджетних призначень щодо пільг і виплат соціальних допомог.