З нагоди Міжнародного дня волонтера відбувся урочистий захід, організований спільно з Товариством Червоного Хреста України

05-12-2019

5 грудня у міському Палаці культури з нагоди Міжнародного дня волонтера відбувся урочистий захід, організований спільно з Сєвєродонецької міською організацією Товариства Червоного Хреста України. У заході взяли участь близько 60 волонтерів Луганської області.

Щорічно 5 грудня світова спільнота відзначає День волонтера, який було започатковано ООН саме цього дня, але у 1985 році. Волонтери мислять не в особистому, а у глобальному плані якщо не всієї планети, то, як мінімум, свого місця проживання. Ці люди знають, у чому саме вони можуть бути корисні, тому що багато хто з них застосовує свої професійні навички.

Червоний Хрест працює у різних напрямках гуманітарної діяльності. Так, волонтери Червоного Хреста задіяні на КПВВ «Станиця Луганська», у 21 населеному пункті Луганської області працюють патронажна служба, на лінії розмежування в Новоайдарському, Станично-Луганському та Попаснянському районах - медичні бригади,  є також напрямки «Перша допомога», «Психосоціальна підтримка», діє загін швидкого реагування.

Творчий дарунок волонтерам зробив колективів Центру дитячої та юнацької творчості «ДІАМАНТ». А по завершенню заходу на волонтерів чекав великий торт, звичайно ж, з такою відомою на весь світ емблемою.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере