Ви тут:

Крок назустріч сєвєродонецькій молоді

26-12-2019
Категорія: 

24 грудня підписано два меморандуми щодо співпраці між Сєвєродонецькою міською радою та Громадською організацією «Фонд «Професійний розвиток Харкова».

Від імені Сєвєродонецької міської ради меморандуми підписав в.о. міського голови Вячеслав Ткачук, а від імені ГО «Фонд «Професійний розвиток Харкова» - голова правління Фонду Ірина Фоменко.

Перший меморандум був присвячений обладнанню майданчику для занять вуличними видами спорту, який був ініційований молодіжною командою, що взяла участь у програмі «UPSHIFT Україна» в Сєвєродонецьку у вересні цього року і отримала фінансування близько 50 тис.грн. Члени цієї команди виступили з ініціативою щодо облаштування спеціального місця, безпечного для молоді, яка зацікавлена у вуличних видах культури та спорту. Наданої суми були замало і вони звернулись з клопотанням до Сєвєродонецької міської ради, а саме до в.о. міського голови Вячеслава Ткачука.

Сєвєродонецькою міською радою 23 грудня був прийнятий Бюджет на 2020 рік, в якому депутати з ініціативи в.о. міського голови Вячеслава Ткачука та за підтримки депутатської групи «Сєвєродончани» передбачили кошти у сумі 100 тис.грн. на спів фінансування скейт-парку (обладнання).

Меморандум передбачає співробітництво з консолідації зусиль, спрямованих на формування у підлітків та молоді свідомого ставлення до власного життя та активної позиції щодо участі в житті власної громади.

Другий меморандум був підписаний про співпрацю та спільні проекти на майбутнє, які починаючи з 2020 року та будуть реалізовані в місті Сєвєродонецьку. Це співробітництво Сторін у сфері формування сучасних компетенцій у населення, у першу чергу для пошуку роботи/самозайнятості, а саме:

  • практичному здійсненню загальнодержавних, регіональних, місцевих та міжнародних програм, що спрямовані на розвиток збільшення потенціалу населення у працевлаштуванні, розвитку самозайнятості, створенні малих підприємств (переважно в сфері соціального підприємництва);
  • сприяння розвитку та реалізації державних, громадських і бізнес проектів, спрямованих на розвиток та покращення рівня добробуту населення;
  • сприяння навчанню та розвитку, а також надання допомоги в цьому вразливим прошаркам населення;
  • сприяння розвитку системи кар’єрного орієнтування населення, в першу чергу молоді
  • сприяння розвитку життєвих компетенцій, у тому числі здорового способу життя;
  • всебічне сприяння підвищенню рівня моралі, культури, освіти та духовності;
  • всебічне сприяння усесторонньому освітньому та культурному розвитку.

В.о. міського голови Вячеслав Ткачук з приводу підписаних меморандумів зазначив: «Я дуже задоволений, що в місті почався рух молоді. Це їхнє майбутнє. Мені дуже приємно зустрічатися і спілкуватися з молоддю. Чути їх ідеї та допомагати реалізовувати їх проекти. Спасибі депутатській групі «Сєвєродончани», очолюваній Ігорем Бутковим, за передбачені кошти в бюджеті на наступний рік». 

Також Вячеслав Ткачук висловив слова подяки ГО «Фонд «Професійний розвиток Харкова» в особі голови правління Ірині Фоменко та керівнику проекту «UPSHIFT Україна» Марині Ладиженській за підтримку разом з Сєвєродонецькою міською радою молодіжних ініціатив: «Сподіваюся, що ми разом – молодь Сєвєродонецька, міська рада та «Фонд «Професійний розвиток Харкова» - зможемо зробити набагато більше корисного».

Керівник проекту «UPSHIFT Україна» Марина Ладиженська подякувала Сєвєродонецькій міській раді за підтримку та співпрацю, а також за всебічний інтерес, який проявляється до молодіжних проектів і до громадського життя у Сєвєродонецьку. Вона зазначила, що у Сєвєродонецьку дуже активна молодь, яка ініціює багато ідей, що в подальшому власноруч готова перетворювати в проекти та реалізовувати їх: «Коли молодь сама ініціює активність, і їй надається всебічна підтримка в тому числі з боку місцевої влади, то це переростає в проекти, які становляться цікавими і корисними не лише для молоді, а й для всієї громади».

Проект «UPSHIFT Україна» реалізується у Сєвєродонецьку ГО «Фонд «Професійний розвиток Харкова» за підтримки Уряду Японії у партнерстві з Дитячим Фондом ООН (ЮНІСЕФ).

 

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (2 оценок)