Крок назустріч сєвєродонецькій молоді

26-12-2019

24 грудня підписано два меморандуми щодо співпраці між Сєвєродонецькою міською радою та Громадською організацією «Фонд «Професійний розвиток Харкова».

Від імені Сєвєродонецької міської ради меморандуми підписав в.о. міського голови Вячеслав Ткачук, а від імені ГО «Фонд «Професійний розвиток Харкова» - голова правління Фонду Ірина Фоменко.

Перший меморандум був присвячений обладнанню майданчику для занять вуличними видами спорту, який був ініційований молодіжною командою, що взяла участь у програмі «UPSHIFT Україна» в Сєвєродонецьку у вересні цього року і отримала фінансування близько 50 тис.грн. Члени цієї команди виступили з ініціативою щодо облаштування спеціального місця, безпечного для молоді, яка зацікавлена у вуличних видах культури та спорту. Наданої суми були замало і вони звернулись з клопотанням до Сєвєродонецької міської ради, а саме до в.о. міського голови Вячеслава Ткачука.

Сєвєродонецькою міською радою 23 грудня був прийнятий Бюджет на 2020 рік, в якому депутати з ініціативи в.о. міського голови Вячеслава Ткачука та за підтримки депутатської групи «Сєвєродончани» передбачили кошти у сумі 100 тис.грн. на спів фінансування скейт-парку (обладнання).

Меморандум передбачає співробітництво з консолідації зусиль, спрямованих на формування у підлітків та молоді свідомого ставлення до власного життя та активної позиції щодо участі в житті власної громади.

Другий меморандум був підписаний про співпрацю та спільні проекти на майбутнє, які починаючи з 2020 року та будуть реалізовані в місті Сєвєродонецьку. Це співробітництво Сторін у сфері формування сучасних компетенцій у населення, у першу чергу для пошуку роботи/самозайнятості, а саме:

• практичному здійсненню загальнодержавних, регіональних, місцевих та міжнародних програм, що спрямовані на розвиток збільшення потенціалу населення у працевлаштуванні, розвитку самозайнятості, створенні малих підприємств (переважно в сфері соціального підприємництва);
  • сприяння розвитку та реалізації державних, громадських і бізнес проектів, спрямованих на розвиток та покращення рівня добробуту населення;
  • сприяння навчанню та розвитку, а також надання допомоги в цьому вразливим прошаркам населення;
  • сприяння розвитку системи кар’єрного орієнтування населення, в першу чергу молоді
  • сприяння розвитку життєвих компетенцій, у тому числі здорового способу життя;
  • всебічне сприяння підвищенню рівня моралі, культури, освіти та духовності;
  • всебічне сприяння усесторонньому освітньому та культурному розвитку.

В.о. міського голови Вячеслав Ткачук з приводу підписаних меморандумів зазначив: «Я дуже задоволений, що в місті почався рух молоді. Це їхнє майбутнє. Мені дуже приємно зустрічатися і спілкуватися з молоддю. Чути їх ідеї та допомагати реалізовувати їх проекти. Спасибі депутатській групі «Сєвєродончани», очолюваній Ігорем Бутковим, за передбачені кошти в бюджеті на наступний рік».

Також Вячеслав Ткачук висловив слова подяки ГО «Фонд «Професійний розвиток Харкова» в особі голови правління Ірині Фоменко та керівнику проекту «UPSHIFT Україна» Марині Ладиженській за підтримку разом з Сєвєродонецькою міською радою молодіжних ініціатив: «Сподіваюся, що ми разом – молодь Сєвєродонецька, міська рада та «Фонд «Професійний розвиток Харкова» - зможемо зробити набагато більше корисного».

Керівник проекту «UPSHIFT Україна» Марина Ладиженська подякувала Сєвєродонецькій міській раді за підтримку та співпрацю, а також за всебічний інтерес, який проявляється до молодіжних проектів і до громадського життя у Сєвєродонецьку. Вона зазначила, що у Сєвєродонецьку дуже активна молодь, яка ініціює багато ідей, що в подальшому власноруч готова перетворювати в проекти та реалізовувати їх: «Коли молодь сама ініціює активність, і їй надається всебічна підтримка в тому числі з боку місцевої влади, то це переростає в проекти, які становляться цікавими і корисними не лише для молоді, а й для всієї громади».

Проект «UPSHIFT Україна» реалізується у Сєвєродонецьку ГО «Фонд «Професійний розвиток Харкова» за підтримки Уряду Японії у партнерстві з Дитячим Фондом ООН (ЮНІСЕФ).

Средняя: 5 (2 оценок)