Сєвєродонецькі підводники завоювали 64 медалі

26-12-2019

16-17 грудня 2019 року в м. Харкові пройшов Чемпіонат м. Харкова та Харківської області з підводного спорту.

Луганську область представляли 16 спортсменів ДЮСШ ВВС «Садко». В результаті дводенної боротьби сєвєродонецькі підводники завоювали 64 медалі (57 в особистому заліку і 7 в естафетному плаванні), з них 33 золотих, 18 срібних, 8 бронзових.

Абсолютними переможцями стали: МСУМК Сущенко Володимир, МСУ Сторчева Катерина, МСУ Бесчастна Серафима, КМСУ Гальченко Даніл, КМСУ Прядко Дар’я.

Призерами: МСУ Хрипунова Тетяна, МСУ Полчанов Микита, МСУ Серебряков Дмитро, КМСУ Шведов Єгор, КМСУ Трофименко Ілля, КМСУ Черенок Олексій, МСУ Шуліка Ксенія, КМСУ Ковальчук Вікторія, КМСУ Ляпка Маргарита, КМСУ Григорьєв Ярослав, Бойко Данило.

Бажаємо спортсменам гарної підготовки до майбутніх стартів і нових перемог!

Відділ молоді та спорту