Гуцульська капличка побудована у Вороновому

26-04-2021

Дві гуцульські каплички на схід країни привезли волонтери-будівельники із Криворівні. Встановили їх у Вороновому та Біловодську.

25 квітня, у Вербну неділю, відбулось освячення Каплички Святого Миколая Чудотворця (УПЦ Київського патріархату) у смт.Воронове. Волонтерами-будівельниками з Верховини була за декілька днів змонтована Капличка в гуцульському стилі. Її збудовано за сприяння Храму Різдва Пресвятої Богородиці с.Криворівня Івано-Франківської області та на кошти небайдужих людей з усієї України.

Після освячення Каплички, Єпископ Луганський і Старобільський Афанасій зазначив: «Сьогодні, на свято Входу Господнього в Єрусалим в село біля Сєвєродонецька завітала блага вість. На сьогоднішній день це 14-та встановлена каплиця в Луганській області. Чому село Воронове? Хто пам'ятає минуло річні події біля Сєвєродонецька, той пам'ятає пожежу в Луганській області. Воронове постраждало найбільше. Сьогодні ж село прикрасила чудова каплиця на честь Свт. Миколая Чудотворця. Тож, нехай Господь Бог, за заступництвом святителя Миколая, береже жителів села від подібних стихійних лих».

Присутній на освяченні Каплички керівник Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександр Стрюк подякував всім волонтерам-будівельникам, благодійникам за той духовний оберіг, який вони подарували мешканцям Воронового.

Тепер новозбудована капличка стане у пригоді на Воскресіння Христове, тут зможуть освятити Великодні кошики мешканці Воронового.

Средняя: 5 (2 оценок)