Ви тут:

Держпраці продовжує консультувати працівників та роботодавців з найактуальніших питань

28-10-2022
Категорія: 

Наразі Держпраці розширена сфера реалізації цього проєкту з метою підтримки бізнесу та попередження порушення прав працівників під час дії воєнного стану шляхом охоплення всіх категорій суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність на території України та мають потребу в отриманні відповідної консультативної допомоги.

Також нагадуємо, з 01 липня 2022 року Держпраці розпочала інформаційну кампанію «Виходь на світло!» за підтримки проєкту ЄС-МОП «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці».

Форма звернення для отримання консультаційної підтримки, а також відповіді на найактуальніші питання застосування трудового законодавства, зокрема і у воєнний час та інформаційні матеріали кампанії «Виходь на світло!», знаходяться на порталі ]]>pratsia.in.ua]]>.

Детальнішу інформацію можна отримати на офіційному сайті ]]>Держпраці]]>. В умовах військової агресії окупантів сьогодні продовжують працювати тисячі підприємств та мільйони наших співвітчизників. Війна вносить корективи та безумовно впливає на всіх. Очевидно, як у роботодавців так і працівників виникає багато питань: “Як бути в тій чи іншій ситуації?”. Саме тому Держпраці не припиняє консультувати працівників та роботодавців з найактуальніших питань.

За інформацією Держпраці

Рейтинг: 
Голосов пока нет