Частина внутрішніх переселенців у Києві можуть безкоштовно отримати зимові ковдри та термобілизну

28-10-2022

Частина внутрішньо переміщених осіб, які евакуювалися до Києва, можуть безкоштовно отримати теплий набір з зимової ковдри, жіночої термобілизни, електропростирадла та термоса в рамках проєкту Additional Autumn response. Проєкт реалізовує благодійний фонд Women’s Aid International, - ]]>повідомляють в Social.com.ua]]>.

Хто саме може отримати допомогу?

Внутрішньо переміщені жінки, які:

1) евакуювалися до Києва з червня по серпень 2022 року з Донецької, Дніпропетровської, Запорізької, Луганської, Миколаївської, Одеської, Харківської чи Херсонської областей, або АР Крим чи міста Севастополя.
2) зареєстровані як ВПО в Дарницькому чи Дніпровському районі столиці;
3) підпадають хоча б під один з критеріїв вразливості:

– для отримання ковдри:

– родина складається з трьох чи більше осіб;
– сукупний дохід сім’ї не перевищує 5000 грн на місяць;
– родина мешкає в орендованому житлі;
– у родині є представник однієї з соціально незахищених груп: безробітна жінка або безробітні батьки, що утримують неповнолітніх дитину чи дітей, або вагітна жінка з терміном вагітності понад 22 тижні.

– для отримання жіночої термобілизни:

– місячний дохід не перевищує 5000 грн;
– жінка мешкає в орендованому житлі;
– жінка є одинокою безробітної матір’ю з двома чи більше неповнолітніми дітьми або до складу сім’ї належать мама та тато з двома чи більше неповнолітніми дітьми.

для отримання електропростирадла:

– родина складається з двох чи більше осіб;
– сукупний дохід родини не перевищує 5000 гривень на місяць;
– до складу родини входить безробітна жінка з неповнолітньою дитиною чи неповнолітніми дітьми;
– до складу родини входить людина пенсійного віку, старша 65 років;
– родина мешкає в орендованому житлі.

– отримати термос може одинока людина, яка:

– є дитиною-сиротою віком 16 – 18 років;
– є дитиною-сиротою будь якого віку, що навчається у вищому навчальному закладі будь-якої форми власності;
– є людиною пенсійного віку, старшою 65 років;
– є людиною з інвалідністю до 35 років

Гуманітарна допомога надається винятково людям, які не отримували грошову допомогу у вигляді банківської картки PCPM та не планують отримувати іншої гуманітарної допомоги від Women’s Aid International до 21.12.2022 року.

Як отримати допомогу?

Отримати допомогу можна, заповнивши онлайн-заявки на кожну з окремих речей:

– ]]>тепла ковдра]]>;
– ]]>жіноча термобілизна]]>;
– ]]>електропростирадло]]>;
– ]]>термос]]>.

Джерело: Social.com.ua - ]]>https://social.com.ua/vijna/vpo/chastyna-vnutrishnih-pereselencziv-u-kyy...]]>