Депутати міськради звернулись до в.о. голови ЛОДА щодо виділення коштів для капремонту центральних вулиць міста

11-05-2019

10 травня під час засідання шістдесят третьої позачергової сесії міської ради депутати прийняли звернення до виконуючого обов’язки голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Філя С.А. щодо можливості фінансової участі Луганської обласної державної адміністрації у відновленні дорожньої інфраструктури міста Сєвєродонецька.

ЗВЕРНЕННЯ
депутатів Сєвєродонецької міської ради

Шановний Сергію Олександровичу!

Ми, депутати Сєвєродонецької міської ради VІI скликання, вкрай стурбовані ситуацією, що склалася у м. Сєвєродонецьку з дорожньою інфраструктурою за останні п’ять років.

Враховуючи численні звернення стурбованих мешканців міста, звертаємось до Вас, як до керівника Луганської ОДА-ОВЦА з пропозицією про об’єднання зусиль щодо спільних скоординованих заходів з поліпшення  стану доріг міста Сєвєродонецька.

Треба  зауважити, що останні п’ять років навантаження на інфраструктурні об’єкти і в першу чергу на дороги Сєвєродонецька значно підвищилося, у тому числі через те, що місто отримало фактичний статус обласного центру та прийняло значну кількість внутрішньо-переміщених осіб. Усвідомлюючи внесок цих людей в формування місцевих бюджетів (як міського, так і обласного), підкреслюємо, що задача і міської, і обласної влади спільно працювати над тим, щоб створити сприятливі умови для рекреації всіх мешканців міста.

Слід зазначити, що навантаження на автомобільні дороги та тротуари Сєвєродонецька, яке відбулось через зростання кількості автотранспорту в місті, що фактично виконує функції обласного центру, зросло в кілька разів, що призводить до значного руйнування дорожньої інфраструктури міста.

Зі свого боку Сєвєродонецька міська рада у поточному році виділяє кошти і вже зараз проводить капітальний та поточний ремонт доріг міста, але наявних у міському бюджеті коштів вкрай не вистачає для повного відновлення дорожньої інфраструктури міста.

У зв’язку з вищенаведеним, а також беручи до у ваги, що у 2019 році місто Сєвєродонецьк визначає свою 85-ту річницю зі свого заснування, звертаємося до Вас з проханням розглянути можливість фінансової участі Луганської обласної державної адміністрації у відновленні дорожньої інфраструктури обласного центру, а саме виділити кошти з обласного бюджету для капітального ремонту центральних вулиць міста у наступному розмірі.

Вулиця Курчатова – 30 млн. грн..;

Проспект Гвардійській – 25 млн. грн..;

Проспект Хіміків – 20 млн. грн.;

Вулиця Богдана Ліщіни – 15 млн. грн.

Всього на загальну суму - 90 млн. грн.