Внесено зміни до міського бюджету

10-05-2019

Як підкреслив керуючий справами виконкому Юрій Журба, відповідно до вимог Бюджетного кодексу проект рішення обов’язково попередньо має бути розглянутий на засіданні виконкому. І лише затверджений виконкомом проект міського бюджету в подальшому приймається на сесії міської ради.

Члени виконкому на своєму засіданні 10 травня розглянули відповідний проект рішення міської ради «Про внесення змін до міського бюджету м. Сєвєродонецька на 2019 рік».

На засіданні виконкому в.о. міського голови Вячеслав Ткачук запропонував перерозподілити кошти міського бюджету та виділити 44,8 тис. грн. на організацію поховання нашого земляка - сєвєродончанина Сергія Дрогіна - бійця 2-ї «афганської» штурмової роти, позивний «Скіф» (22.12.1986 р.н.), який загинув 7 травня, у переддень Дня пам'яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, в запеклому бою з проросійськими терористами під Горлівкою.

Керуючий справами виконкому Юрій Журба додав, що, як було обіцяно, Сєвєродонецька міська рада бере на себе всі витрати, пов’язані з похованням Героя Сергія Дрогіна. Крім того, сім’ї загиблого буде надана матеріальна допомога у 15 тис. грн.

Так, депутати на засіданні 63-ї позачергової сесії міської ради прийняли бюджетне рішення.

Видатки загального фонду серед іншого будуть спрямовані на придбання спортивного інвентарю та звукової апаратури ДЮСШ № 4, на виплату стипендій 3 перспективним учням-спортсменам.

Передбачено додаткові кошти для надання іншої субвенції з міського бюджету Сиротинській селищній раді в сумі 116 673 грн.  для ремонту автобусних зупинок в смт. Метьолкіне, в смт. Сиротине в районі буд. 1а по вул. Мира та в смт. Метьолкіне  в районі буд. №17 по вул. Першотравнева.

Виділено гроші на поточний ремонт дороги вул. Широка у смт. Воронове та на розмітку міських доріг.

Збільшення бюджету розвитку спеціального фонду міського бюджету на загальну суму 18  437 250 грн буде розподілено так:

Додатково передбачено 1,9 млн. грн.. на внутрішньоквартальний ремонт доріг у кварталах №№ 23, 23а, 23в, 29, 50, 56, 61.

Також кошти додатково передбачено на:

• Капітальний ремонт дороги по вул. Молодіжна в смт. Борівське – 400 000 грн.
  • Капітальний ремонт дороги  по вул. Калинова в смт. Борівське – 600 000 грн.
  • Будівництво тимчасової дороги від пр. Гвардійський до вул. Сосюри м. Сєвєродонецька – 870 000 грн.
  • Нове будівництво котельні КДНЗ (ясла-садок) загального розвитку №45 "Джерельце" смт. Борівське – 1 034 162 грн.
  • Капітальний ремонт системи опалення  в будівлі КДЮСШ № 1, розташованого по вул. Федоренка, 33 м. Сєвєродонецьк – 1 390 000 грн.
  • Капітальний ремонт електричних мереж, інженерних систем, приміщень,  систем водопостачання та водовідведення будівлі терапевтичного корпусу КУ СМБЛ, за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Єгорова, 2б – 1 490 000 грн.
  • Капітальний ремонт покриття подвір'я та м'якої покрівлі Сєвєродонецької гуманітарно-естетичної гімназії – 1 200 000 грн.
  • Капітальний ремонт системи опалення середньої загальноосвітньої школи  № 10 – 1 490 000 грн.
  • Капітальний ремонт системи опалення і гарячого водопостачання Сєвєродонецького колегіуму – 1 490 000 грн.
  • Реконструкція заплавного мосту № 1 в м. Сєвєродонецьку  - 120 000 грн.
  • Капітальний ремонт покриття території подвір’я ДНЗ № 43 – 170 000 грн.
  • Капітальний ремонт козирку адміністративної будівлі за адресою: бульвар Дружби Народів, 32а – 180 686 грн.

Додатково передбачено кошти на :

• Капітальний ремонт скверу "Дитяче містечко" по проспекту Космонавтів в районі будинку 29 – 850 000 грн.
  • Капітальний ремонт майданчиків ТПВ – 387 219 грн.
  • Придбання підіймального обладнання контейнерів ТПВ для сміттєвоза із боковим завантаженням – 198 700 грн.
  • Придбання мотоблоків з навісним обладнанням – 75 000  грн.
  • Придбання косарок тракторних роторних – 108 000 грн.
  • Придбання генератора дизельного – 23 000 грн.
  • Придбання кузова сміттєвоза з надрамником – 198 100 грн.
  • Придбання зварювального генератора – 59 200 грн.
  • Придбання одновісного причепа – 41 000 грн.
  • Капітальний ремонт м'якої покрівлі та відновлення цементної стяжки з утеплювачем будівлі тягової підстанції №3 –  312 699 грн.

Додаткові кошти виділено на придбання електрообладнання для пральні та харчоблоку ДНЗ №43.

Додатково передбачено кошти на співфінансування на придбання рингу боксерського професійного для потреб секції боксу в ДЮСШ №1.